12 фактів про Володимира МИСИКА

 1. Народився 23 березня 1986 року в м. Тернопіль. З сім’єю проживає в Тернопільському районі.
 2. Дідусь і бабуся, які зі Зборова, воювали у лавах УПА, були схоплені НКВС. Їх відправили у заслання на 15 років таборів ГУЛАГу. У Воркуті народився батько Володимира МИСИКА Святослав.
 3. Бабусю по материній лінії насильно переселили з Перемишля в часи депортації українців з їхніх етнічних земель.
 4. Мати в радянські часи працювала в Тернопільському агротехпроекті, за незалежної України – на трьох роботах водночас, а батько в цеху на комбінаті «Будіндустрія».
 5. У 2008 році Володимир МИСИК закінчив історичний факультет Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, де очолював Студентське наукове товариство.
 6. Захистив кандидатську дисертацію «Громадсько-політична та наукова діяльність Ігоря Ґерети (1938-2002 рр.)» про співзасновника Народного Руху України, директора першого в державі Інституту національного відродження України.
 7. Працював звичайним вчителем в сільській школі села Буцнів, а пізніше за сумісництвом – викладачем училища. Потім працював викладачем ТНПУ ім. В. Гнатюка. Сьогодні – заступник директора обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
 8. Активний учасник Помаранчевої революції, Революції Гідності та волонтерського руху.
 9. Обраний депутатом Тернопільської обласної ради. За час каденції став ініціатором багатьох рішень, які покращили розвиток області. Не нажив статків, не купив дорогих автівок чи квартир. Не був замішаний в жодних корупційних чи злочинних схемах.
 10. Співавтор Проектів Законів України, окремі положення з яких стали чинними законодавчими актами.
 11. З дитячих та юнацьких часів активний прихильник націоналістичного руху. Член ВО «Свобода».
 12. Разом з дружиною Оксаною виховує сина Ярослава.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *