Антиолігархічний пакет законів допоможе зробити Україну заможною, – вважає Михайло Головко

ВО «Свобода» вже не перший рік називає чіткі кроки по поверненню коштів з офшорів, завдяки яким в повному обсязі можна було б забезпечити всі видатки. Понад 200 місцевих рад підтримали свободівський антиолігархічний пакет законів. Про це під час пленарного засідання Верховної Ради заявив народний депутат з Тернопільщини Михайло Головко.

«Послухавши бюджет кожен з нас має багато зауважень і готовий розкритикувати його, у зв’язку з тим, що дійсно не вистачає коштів на ключові речі, а саме: на озброєння, соціальні витрати, медицину та освіту. Місцеві громади сьогодні не доотримують, через що виникають проблеми з утриманням  шкіл, садочків та інших закладів.

Але я хочу сказати не про те, що бракує коштів, бо всі це знають. А про те, що говорить завжди ВО «Свобода» і наш лідер Олег Тягнибок, а саме – де взяти гроші для нашої економіки. Ми запропонували ряд кроків – це ухвалення антиолігархічного пакету законів, який би дійсно зміг вивести економіку з тіні, усунути олігархів і почати платити податки. Щоб наша держава стала заможна, багата, а українці б не виїжджали за кордон», – каже Михайло Головко.

За словами нардепа, свободівці вже чотири роки «б’ються мов риба об лід» пропонуючи проголосувати за антиолігархічні закони.

«Вже понад 200 місцевих рад підтримали ВО «Свобода», щоб поставити ті пакети на розгляд. Йде мова про закони, які би дали ліквідували приватні монополії , а це десятки, сотні мільярдів до державного бюджету. Це боротьба з офшорами, від яких сьогодні Україна потерпає – це щорічно понад 300 мільярдів гривень. І не треба буде нами МВФу та кредитів», – продовжує депутат.

Також, за словами Михайла Головка, варто зменшити ціну на газ для українців, а не навпаки піднімати її. Такий крок допоможе зекономити на субсидіях, а люди не будуть стояти за ними, наче з простягнутою рукою.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *