Анжела Кардинал і в новому році буде пригощати колег смачною кавою

Традиційно так склалося, що напередодні Нового року підбивають підсумки року що минає та будують плани на майбутнє. Сьогодні, в останній день 2018, ми поцікавились у відомих тернополян, що їм запам’яталося у цьому році та чого очікують у новому. Ну і звісно, не обійшлося без привітань з прийдешніми святами.

Анжела Кардинал (співголова коаліції громадських організацій “Тернопільський центр реформ”, голова ГО Тернопільський прес-клуб):

Як би рік не завершувався, йому завжди є за що подякувати! Для мене і моєї команди 2018-й був щедрим на новації та здобутки, на важливі проекти, на плідну роботу в коаліції партнерських громадських організацій. Зокрема, ми успішно завершили черговий сезон нашої «фірмової» регіональної школи журналістики. З дуже хорошими результатами підсумували діяльність із сприяння такій важливій реформі, як роздержавлення друкованих ЗМІ. А наприкінці року нарешті вдалося разом з колегами святково підбити підсумки журналістського року – давно планувала провести такий неформальний захід, але так складалося, що впродовж кількох останніх років наприкінці грудня щоразу перебувала за межами України.

Щодо особистого життя, то найбільше 2018-й запам”ятався захоплюючими мандрівками і, насамперед, успіхами дітей, які мене завжди максимально надихають і стимулюють. Вдячна йому і за нових друзів та нові цікаві знайомства, за все, що внутрішньо наповнювало, збагачувало і давало поштовх до розвитку, вдосконалення та змін на краще.

Вірю, що наступний, 2019-й, дасть можливість здійснити такі зміни і  для всього нашого суспільства загалом. Дуже хочеться, щоб він став успішним і щасливим для всіх тернополян, щоб в їхніх домівках панували радість, спокій і достаток, щоб в місті був порядок, а в Україні нарешті настав мир.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *