облрада

Багатодітна сім’я з Тернопільщини отримала новий великий будинок

У селі Жовнівка Бережанського району для сім’ї Данилюків створили дитячий будинок сімейного типу. Пан Олег та пані Світлана мають на вихованні четверо власних та 5 прийомних дітей. Найстаршому 28 років, наймолодшому – три. Вперше на виховання взяли дитину, їхнього найстаршого сина, 10 років тому.

Великий комфортний будинок, вартістю у понад мільйон гривень, придбано за кошти державного бюджету. Ще 61 тисячу гривень для облаштування житла виділили з місцевого бюджету.

Сім’ю вітали їх нові односельчани та друзі. Зі словами вдячності до багатих душею батьків звернувся голова обласної ради Віктор Овчарук:

“Ви взяли на себе величну, але дуже важливу та відповідальну місію – виростити, виховати дітей, підготувати їх до дорослого життя. Попри те, що ростите четверо власних діток, ви відкрили батьківські обійми ще п’ятьом. І хоча кажуть, що чужих дітей не буває, добре розуміємо, які відвагу, мужність, доброту та чуйність треба мати, щоб у доволі складний економічний час відважитись на такий крок. За це вам – велика шана та низький уклін.

Впевнений, що у цій затишній садибі, на придбання якої держава виділила майже один мільйон двісті тисяч гривень, ви добре виховуватимете дітей, піклуватиметесь про їх здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, допомагатимете у навчанні, створите належні умови для розвитку їх природних здібностей, готуватимете їх до самостійного життя та праці.

Тож нехай ростуть діти в атмосфері любові, теплоти та ласки, щоб усе навколо у цьому домі було спрямоване на їх розвиток, щоб виросли вони справжніми гідними громадянами нашої держави, поважали та любили нашу мову, національні, історичні, культурні цінності українського народу.

Дітям бажаю здоров’я, добра, радості, здійснення найсміливіших мрій, досягнення успіхів як у навчанні, так і в повсякденному житті на радість усім, а родині – наснаги, сил та терпіння. Ще раз дякую вам, шановні батьки, за гідну громадянську позицію та повні любові серця”, – зазначив Віктор Овчарук.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *