Безкоштовні польоти та скеледром – вже на цих вихідних обіцяють на Тернопільщині

Цієї неділі, 12 травня, на Тернопільщині стартує літній туристичний сезон, який розпочнеться зі святкування у Збаразькому замку.

На відвідувачів заходу очікує багато цікавих атракцій, серед яких скеледром, повітроплавання, розіграш призів та виставка 3D-замків. Всі розваги будуть безкоштовними.

«Ми відходимо трохи від стандартних концертно-фестивальних варіантів, на цей раз ми передбачили туристичні атракції, які будуть цікавими та важливими. Серед новинок, які ми почали використовувати – скеледром, атракція, яка дозволяє молоді та дітям спробувати свої можливості у підніманні вверх на імпровізовану скелю, її привезуть до нас з Львівської області. Окрім цього ми запросили до себе одного з майстрів, які займаються повітроплаванням», – розповідає начальник управління туризму Тернопільської обласної державної адміністрації Ростислав Яцків.

Проект створення 3D-замків триває вже два роки, а на відкритті літнього сезону вони вперше будуть презентовані для загалу. Поки що їх 10, проте очікується, що цей проект триватиме і надалі та їх стане значно більше.

Окремою локацією буде намет, де демонструватимуть туристичні фільми про Тернопілля.

Ростислав Яцків також розповів, що цього літа відбудеться свято замків, яких заплановано 12+1. Також традиційними заходами будуть етнічні фестивалі, такі як Дзвони Лемківщини, Борщівська вишиванка, Лисоня та інші.

За словами начальника управління туризму ТОДА Тернопільщина є досить популярною серед туристів. Поки переважає внутрішній туризм, проте кількість іноземців, які відвідують нашу область збільшується щороку. Серед найпопулярніших місць є Дністровський каньйон разом із Джуринським водоспадом, Тернопіль та Збараж.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *