солдат

Бійці роти патрульної служби «Тернопіль» відправились на Схід

Вчора, 29 вересня відбулася чергова ротація тернопільських правоохоронців на Схід.

Уже традиційно провести їх на службу прийшов голова Тернопільської ОДА Степан Барна, їхній керівник, начальник ГУНП у Тернопільській області Олександр Богомол, рідні та близькі.

«Щиро дякую вам за те, що ви виконуєте святий обов’язок захисту територіальної цілісності нашої держави. Вже протягом трьох років наш батальйон «Тернопіль» мужньо захищає конституційний лад на території Лугансьої та Донецької областей. Дякую кожному службовцю, поліцейському, дякую вашим родинам, які вас підтримують і чекають. Водночас, звертаюся до кожного з вас берегти себе, один одного і усвідомлювати, що за вами Україна і ваш рідний дім. Хай Бог благословить і з Богом», – побажав Степан Барна бійцям.

У свою чергу, Олександр Богомол побажав правоохоронцям бути свідомими, відповідальними та дотримуватися професійної етики офіцерів. «Ви повинні пам’ятати, що два місяці поки ви перебуваєте на східних рубежах, – це безпосереднє і безперервне несення служби. А тому відповідальність несете не лише за себе, а й за своїх товаришів», – зауважив він.

 

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *