Благоустрій по-підволочиськи: дерева зрізали, хащі залишили

Зрізані здорові дерева та залишені зарослі, саме так виглядає санітарна чистка на Підволочищині, поблизу сіл Оріховець та Рожиськ.

Як виявилося, «зачистка» під час якої десятки зрізаних здорових дерев валяються вздовж дороги, стала в Підволочиському районі звичною, адже розпочалася ще взимку. Спочатку тут планувалося санітарна вирубка засохлих дерев та кущів, проте згодом бригада робітників так захопилася роботою, що в хід пішли здорові дерева.

З цього приводу Державна екологічна інспекція у Тернопільській області звернулася до працівників поліції, які оглянули місце події, заміряли територію вирубки та наразі проводять слідчі дії.

«Разом з працівниками поліції ми заміряли  всі пні. Оригіналів документів, на той час, нам не було представлено. Всі документи пов’язанні з цим питанням має вилучити поліція. Наразі тримає слідство, правоохоронці вивчають всі матеріали цієї справи», – розповідає державний інспектор з охорони навколишнього природнього середовища в Тернопільській області Олександр Вітряк.

До слова, місцеві мешканці розповідають, що вирубка на Підволочищині вже давно перетворили на масштабні заробітки, адже до неї причетний, за словами селян, один із депутатів Підволочиської районної ради.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *