облрада

Богдан Брич – фальсифікатор?

Мешканці Гаїв Шевченківських звинувачують сільського голову у фальсифікації підписів за приєднання до Байківецької громади. І це не просто здогадки чи підозри, адже серед 800 людей, які, нібито, підписали документ, є ті, які фізично цього зробити не могли, оскільки знаходяться за межами України.

Люди категорично не хочуть приєднуватися до Байківецької громади, адже їм всеодно доведеться відправляти дітей у тернопільські садочки, а лікуватися, у тернопільських лікарнях. Тож їм значно вигідніше приєднатися до Тернополя, за що і проголосувала більшість.

Проте, пан Брич ніяк не хоче дослухатися до громади. Він вперто стоїть на своєму. Чому сільський голова  так впирається?  А може через те, що згідно Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо добровільного приєднання територіальних громад” голову ОТГ в ході приєднання не переобирають, вибори депутатів проводяться не в усій об’єднаній громаді, а лише на приєднаній території. Приєднана громада стає старостинським округом в ОТГ. При цьому, голова приєднаної громади гарантовано отримує повноваження старости і автоматично стає членом виконкому ОТГ. До слова, в разі приєднання до Тернополя сільський голова втрачає свої колишні повноваження, а, відповідно, й будь-яку можливість вирішувати власні питання.

До слова, нещодавно голова сільради проігнорував прохання депутата Тернопільської обласної ради Володимира Бобка надати інформацію, кому виділялися земельні ділянки в Гаях Шевченківських, за час його головування. Про що це говорить? Та, мабуть про те, що не все і там гладко. Можливо, пан Брич просто роздавав земельні ділянки своїм друзям, які на кожному кроці кричать про те, які вони чесні активісти? Тоді кому саме і на яких підставах? Чи може землю в дар отримали ті, хто зараз тягне село в Байківці, всупереч волі громади.

Сьогодні, в пошуках правди, мешканці Гаїв Шевченківських прийшли на засідання постійної комісії з питань децентралізації та адміністративно-територіальної реформи, архітектури, дорожнього та житлово-комунального господарства Тернопільської обласної ради. Вони вважають, що сільський голова пошив їх у дурні.

«Ми провели опитування, ініціативна група зібрала понад 800 підписів (що є 57% мешканців села) за Тернопіль, кожному депутату ми надали копії цих підписів, щоб він бачив куди хочуть його виборці. А голова сказав, як депутати вирішать, так буде», – каже мешканка Гаїв Шевченківських.

В результаті, члени комісії пообіцяли селянам винести питання на сесію обласної ради. А тим часом, мешканці Гаїв Шевченківських вже підготувати заяву до суду та в поліцію.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Один коментар до “Богдан Брич – фальсифікатор?

  • Тарас

    (23.03.2018 - 14:40)

    То вже не той Брич що був на майдані. То влада, голову задер, до кормушки проліз, на людей йому плювати. Аби своя ср**а в теплі, а громада нехай страждає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *