Брама для Тернополя

Починаючи з п’ятниці, на Театральному майдані в Тернополі, було людно, там відбувався фестиваль локальної їжі та культури «Тернопільська Брама». Відвідувачі мали можливість поспостерігати за приготуванням кулінарного рекорду – півтори тисячі літрів польської страви «Журек» та щей отримати порцію цієї страви безкоштовно. Окрім того, шеф-кухарі тернопільських закладів, які були представлені на фестивалі, проводили для усіх бажаючих кулінарні майстер-класи, тож кожен міг вдосконалити своє власне «кухонне» мистецтво. Останній день «Тернопільської брами» запам’ятався тим, що впродовж цілого дня, гостей розважав Dj Tallin, який не давав людям ані хвилини побути без музики, щоб ніхто не сумнівався, що в центрі Тернополя відбувається саме фестиваль, а не що інше…

Після обіду на театральному майдані відбувалось власне приготування рекорду – півтори тисячі літрів «Журеку» та частування всіх бажаючих. Але хоча і собівартість того продукту сягала понад півсотні тисяч гривень і чаклували над ним п’ятеро кращих кухарів міста не одну годину, але на нього люди йшли неохоче, в натовпі біля казана дехто обурювався, що готували польську страву, а не українську, були навіть чутні репліки, що казан був іржавий, а воду з поливальної машини набирали. Тим не менше до вечора страву таки розібрали, певне далось взнаки те, що ціни в меню, що були представлені на цьому гастрономічному фестивалі м’яко кажучи зашкалювали, тому людям вередувати було не з руки.

Значно яскравішою  подією 3-го дня «Тернопільської брами» був батл між кращими танцювальними студіями міста «Майданс.Тернопіль»- StarDance та Danace Mafia,а тернополяни  у  свою чергу танцювали разом з ними. Також відбувся  кулінарний майстер-клас від Олександра Далецького (шеф-кухаря Тернопільської Кнайпи 154), який вчив усіх бажаючих тернополян премудростей своєї професії, з яких кожен щось почерпнув і пізніше,можливо , практикував отримані знання вдома.

Ввечері, «Тернопільська Брама» відкрилась для музичних гуртів.

Першим був виступ гурту  «Gunz Live Acoustic» , під музику яких люди зачаровано слухали виконання пісень солісткою, а за ним – гурт  «Dos Paises»- музиканти з двох країн(США та Україна)  ,які закривали музичну браму тернопільського фестивалю.

«Загалом фестиваль сподобався, звичайно були свої недоліки , інколи було не зрозуміло чи то людина така драйвова, чи це вміст алкоголю в крові дає своє. Їжа була смачна,але дорого,тому спробуєш не багато,а так атмосфера сподобалась, я була на двох останніх днях ,але прихала тільки заради того,щоб послухати гурти. Я думаю,що цей фестиваль найбільше сподобався молоді, та й розрахований був більше на молодь.»-зазначила гостя фестивалю.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *