Будівництво об’їзної Чорткова та Східного обходу Тернополя – перспективу розвитку дорожньої інфраструктури презентували міністру інфраструктури України

Потреба у капітальному ремонті об’їзної Чорткова, що є частиною траси міжнародного значення М-19 Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече, була давно. Адже даною ділянкою дороги відбувається інтенсивний рух важкогабаритного транспорту.

У суботу, 16 березня, цю дорогу оглянув міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час робочої поїздки на Тернопільщину.

Як наголосив голова облдержадміністрації Степан Барна, ремонт цієї ділянки дороги має важливе значення з точки зору продовження ремонту магістралі М-19. “Нам залишилося ще зробити в межах 10 км між Тернополем та Кременцем. А тепер, якщо вдасться відремонтувати об’їзну Чорткова, то таким чином покращимо логістику з Чернівецькою областю. В цьому контексті ще також говоримо про будівництво Східної об’їзної Тернополя. На це ми отримали 20 млн. євро з Європейського інвестиційного банку”, – поінформував Степан Барна.

Про те, що важливо продовжувати відновлення доріг та покращувати логістичну складову, зазначив й міністр Володимир Омелян. “Я дуже радий, що сьогодні ми маємо можливість будувати якісні дороги і відновлюємо цілі магістралі. І ці кроки також здійснюються на Тернопільщині”, – зауважив Володимир Омелян.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *