облрада

Чому пустує дитячий садочок в Білій та куди поділи понад 8 мільйонів гривень?

Новозбудований дитячий садочок у селі Біла, який днями відвідав президент України Володимир Зеленський досі не приймає дітей. Дуже схоже на те, що заклад відкрили лише для яскравої картинки та піару.

Депутат Тернопільської обласної ради Володимир Бобко вирішив перевірити, як ведеться малечі у новому садочку. Проте, приїхавши в заклад діток там він не застав.

“Заїхав сьогодні зранку в дитячий садочок у селі Біла під Тернополем. Той самий, що був відкритий президентом 18 вересня. Думав глянути як діткам ведеться у новому приміщені, може потрібно що для більш комфортного їх перебування там, просто привітати з новосіллям.

Але виявляється, що садочок в Білій відкрили не для малечі, а для показухи. Приміщення продовжує пустувати, а дитячий сміх там лунатиме схоже ще не скоро.

Садок відкрили для Вовочки, дали погратись  а по його від’їзду замкнули на замок і поставили охоронця, щоб нікого не пускав на територію “Великого будівництва””, – зазначає Володимир Бобко.

До слова, це не єдина дивна ситуація із садочком у Білій. Зокрема, виникає питання куди поділися понад вісім мільйонів гривень, які нещодавно зненацька додали до вартості будівництва закладу. Адже спочатку вартість зведення садочка, який входить у програму «Велике будівництво» становила 39 млн. 349 тис. 893 грн. Але влітку цього року в тендерну документацію внесли зміни, додавши до вартості ще понад вісім мільйонів гривень. Таким чином вартість будівництва зросла до 47 млн. 499 тис. 893 грн.

Наразі, це питання зацікавило обласну раду, яка на найближчому засіданні хоче заслухати звіт та пояснення представників Тернопільської обласної державної адміністрації.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *