Чому Солонтай стає диктатором на Тернопільщині?

Як виявляється бути в опозиції до тернопільської громади, справа доволі прибуткова, це на своєму прикладі показують двійко політичних вигнанців Іван Сороколіт та Ігор Турський. Адже можна запхати руку навіть в кишеню олігарха Фірташа, правда для цього треба всього лиш зупинити розвиток громади у котрій живеш та відстояти інтерес газового шефа, щоб часом ціле місто не зіскочило із газової голки, але то такі дрібниці коли мова йде про власний добробут…

Незважаючи на всі ті вливання, які вигнанці отримали на свою опозиційну до громади діяльність, екс-депутатам так і не знайшлося місця в більш-менш рейтингових партіях, таких як «Самопоміч» чи «БПП», котрі мабуть не захотіли зв’язуватися з очевидними пройдисвітами. Натомість, домовитись Сороколіту та Турському вдалося лише з Олександром Солонтаєм. Очевидячки на зустріч, яка відбулася з керівником партії «Сила Людей» у Києві, екс-депутати привезли достатню кількість «аргументів» для того, щоб він всупереч декларованій горизонтальності партії, авторитарно прогнув свій осередок, який є формально незалежним, та примусив прийняти двійко вигнанців в ряди «Сили Людей» у Тернополі. Більше того, Солонтай навіть не взяв до уваги шалений супротив, який виявили його колеги, які не один рік займалися розбудовою осередку в місті.  Виглядає так, що його колишні партійці тепер виявилися просто не потрібними Солонтаю та їх викинуть з партії по якійсь надуманій політичній чи юридичній причині, яку завжди можна знайти.

В умовах децентралізації, коли саме з місцевого бюджету громада фактично повністю сплачує всі свої видатки, такі як з медичні, освітні, транспортні видатки та інші необхідні для життєдіяльності громади, дуже небезпечно мати у власних рядах таких ренегатів, які будуть відстоювати інтереси чужої громади. Це як мати у сім’ї сина наркомана, котрий останнє винесе з хати, щоб отримати чергову дозу, до речі, залежність від влади це теж свого роду наркоманія. Тому зрозумілі стають дії владозалежних колишніх депутатів, котрі голосно репетуючи про непотрібність мандата, одночасно з усієї сили прориваються в сесійну залу Тернопільської міської ради, щоб там спекулювати на дітях на догоду сусідніх громад. В даному випадку йдеться про близького друга Сороколіта-Турського Богдана Брича, котрий замість того, щоб збудувати дитячий садок у своїй гаївській громаді, через тодішніх депутатів та їх посіпак, намагався виштовхати «власних» дітей у і без того переповнені садочки Тернополя. До слова, чи не доведеться тепер з тернопільського гаманця оплачувати нові джипи чортківського мера адже саме мер Чорткова, який є зараз лідером «Сили Людей» в Тернопільській області, посприяв входженню в партію депутатів-вигнанців. Нагадаємо, що цьогоріч Шматько розбив службовий автомобіль марки Хюндай, куплений не так давно для мерських покатушок з чортківського бюджету і очевидно не гоже керівнику обласного партосередку їздити на битому позашляховику.

Отже завтра, 20 лютого, у Чорткові (!) відбудеться з’їзд партії «Сила Людей» на якому пан Солонтай ще має можливість повернути все назад та дослухавшись до свої давніх соратників, не брати зрадників у партію. Адже за своєю давньою звичкою, як тільки  політичні перекотиполя потрапляють  кудись, одразу починають пошуки чогось кращого. Враховуючи те, що екс-депутати з «Пори» перебігли в «Свободу», після вигнання звідти, шукали виходи на Саакашвіллі, а тепер вирішили, не будучи прийнятими в БПП та Самопомочі, рейдернути «Силу Людей», то важко навіть передбачити, яким буде наступний крок пройдисвітів, але однозначно, що «Сила Людей» це не останній політичний проект, котрий пожалкує, що взяв на борт пацюків.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *