Чи багато мешканців Тернопільщини можуть дізнатися про небезпеку?

Сьогодні, 17 лютого, о 9:30 стався збій в програмному забезпеченні системи оповіщення області. Про це повідомляють в управлінні з питань цивільного захисту населення Тернопільської ОДА.

По проводовому радіо та в засобах масової інформації була передана інформація про радіаційну небезпеку, яка створена внаслідок надзвичайних подій на АЕС Хмельницької та Рівненської областей. Як з’ясувалося, ця інформація не відповідає дійсності! Радіаційний фон Тернопільщини в межах норми.

Мешканців Тернопільщини просять не панікувати та не розповсюджувати цю неправдиву інформацію.

Причини збою системи з’ясовуються.

Зазначимо, що більшість мешканців області зовсім не панікували, оскільки проводове радіо знайти в домівках жителів Тернопільщини практично неможливо. І справа не в тому, що воно стало непотрібним, адже багато хто скаржиться на те, що немає змоги користуватися цим мовником. Чомусь вважається, що радіо, яке в першу чергу має забезпечити оповіщення населення на випадок надзвичайних ситуацій, стало комерційно невигідним… Залишається тоді питання, як людям із віддалених куточків області, які з тих чи інших причин не мають змоги отримувати інформацію з інших джерел дізнатися про те, що вони в небезпеці? Та кому вигідно щоб населення не отримувало потрібної інформації, часом навіть життєво важливої?…

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *