поліція

Чи безсила поліція перед збаразьким палієм?

У селі Кобилля на Збаражчині на підприємстві «Рідна земля» в ніч на 7 жовтня трапилася пожежа. Вогнем вщент знищено два трактори, а матеріальні збитки сягають десятки тисяч доларів.

Пожежу вдалося загасити ще до приїзду рятувальників, завдяки трактору з поливальною бочкою, який стояв неподалік. Запалювальною сумішшю було також полито трактор вартістю близько 70 тисяч доларів та комбайн вартістю близько 100 тисяч доларів марки John Deere. Як видно з камер відеоспостереження зловмиснику просто не вдалося їх підпалити.

Керівник підприємства Олександр Бочаров впевнений, що підпал пов’язаний з його перемогою на тендері по перевезенню в місті Збараж. Адже паралельно з тим, тієї ж ночі, була спроба підпалу підприємства, яке займалося тендером.

Нагадаємо, нещодавно в Збаражі оголосили тендер на перевезення, оскільки попередній перевізник АТП постійно вимагав підвищити тарифи та порушував умови договору. Всім у місті відомо, що причетним до АТП є Роман Адамович, який вважає себе монополістом та навряд чи збирається віддавати цю нішу комусь іншому.

До слова, кілька років тому в Збаражі ще один підприємець намагався скласти конкуренцію АТП в перевезені по місту, запустивши таксі. Як наслідок  – кілька згорілих машин.

Що трапиться швидше, таємничий палій, про котрого знає кожен у Збаражі, спалить все місто, чи поліція таки його засадить за грати, покаже час. Ми ж будемо тримати читача в курсі цих загадкових лише для правоохоронців подій.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *