Чи побачать тернополяни копії психіатричного огляду своїх обранців?

Нещодавня заява керівника Офісу Президента України Андрія Богдана, яку він озвучив під час інтерв’ю виданню ВВС-Україна, про те, що у фракції партії «Слуги народу» у Верховній Раді є божевільні та психічно хворі люди, мабуть насторожила чи не кожного українця. Адже кому як не йому знати людей, котрі входять у президентську команду.

Хвилюючись за долю України та  українців депутат Тернопільської обласної ради Володимир Бобко написав офіційне звернення до Андрія Богдана з проханням роз’яснити, кого він мав на увазі та кого варто остерігатися у цьому плані.

«Із захопленням прочитав Ваше інтерв’ю виданню ВВС-Україна, мушу відмітити, що за рівнем щирості та відвертості рідко коли вдається натрапити на щось подібне навіть в іноземних політичних оглядах. Тим не менше, мене, як депутата Тернопільської обласної ради, занепокоїла Ваша фраза що у фракції партії «Слуги народу» у Верховній Раді України є божевільні та психічно хворі люди. Зважаючи на те, що ці люди безпосередньо впливають на рівень життя українців хотілось би знати кого саме в українському парламенті необхідно остерігатися у цьому плані», – йдеться у зверненні.

Також облдеп поцікавився у керівника Офісу Президента чи все гаразд із психічним здоров’ям у нардепів від «Слуги народу» з Тернопільщини.

«Особливо прошу вказати, чи не має таких поміж представників Тернопільщини та зняти хвилювання з цього приводу моїх виборців, надавши копії психіатричного огляду та загальну психологічну характеристику на кожного народного депутата обраного від Тернопільської області», – пише Володимир Бобко.

Post Author: Редактор

Коментарів вже 2 до “Чи побачать тернополяни копії психіатричного огляду своїх обранців?

  • Оля

    (19.09.2019 - 14:11)

    Там і без огляду все зрозуміло

  • МаріхуАнна

    (19.09.2019 - 15:18)

    Цей троляка один переплюне всю зелену ботоферму )

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *