Чи сподобається триколірний голос тернополянам?

Українська політична сцена помалу продовжує перетворюватися на театр абсурду, де глядачів тішать всі хто завгодно лише не спеціалісти, які могли б зробити хоч щось корисне для суспільства. До парламентських виборів залишилися лічені місяці, а дорватися до влади традиційно стає все більше бажаючих. До прикладу, нещодавно про своє існування заявила нова партія «Голос», яку очолив кумир мільйонів – співак Святослав Вакарчук.

Не важко здогадатись хто ж насправді стоїть за новоствореною партією. Адже після провальних результатів Гриценка, а тим більше Садового на президентських перегонах, Віктору Пінчуку просто необхідно було запускати нові проекти. Таким проектом, подейкують, став співочий екс-нардеп,  адже зірковий політик має неабиякі шанси подолати 5% бар’єр.

Презентація партії, яка відбулася під триколором та відомий хіт «Не моя війна» без зайвих слів показують, що політика новоствореної партії перш за все орієнтована на східного виборця.

Нагадаємо, пан Вакарчук вже намагався гратися у політика та був обраний на позачергових виборах у 2007 році депутатом до Верховної Ради, проте, як він офіційно заявив, розчарувавшись пішов із політики. Тоді співак йшов 15-м номером у списку пропрезидентського блоку «Наша Україна — Народна самооборона». Був членом Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформації, а також членом груп з міжпарламентських зв’язків. Проте, будучи нардепом, не проявляв жодної активності, результативність його роботи практично дорівнювала нулю. Адже за період свого депутатства він  не подав жодного законопроеку, а лише 2 поправки, одна з яких була врахована. Також зірковий політик частенько дозволяв собі прогулювати засідання, був присутній — 71 раз, відсутній — 56 разів. І вже у грудні 2008 року склав депутатські повноваження.

І ось за деякий час співак знову захотів стати депутатом.

Серед тих хто підтримав поривання зірки став і тернополянин, військовий АТО з позивним «Богема» Андрій Шараскін, який був серед тих, хто захищав Донецький аеропорт.

Невідомо наскільки комфортно буде під голосним триколором тернопільському кіборгу. Але мабуть потрібно перебирати сімейно-політичний штурвал від народноконтрольної сестри – Вікторії Шараскіної, яка наразі є депутатом Тернопільської міської ради. Адже Добродомов взяв на президентських виборах голосів менше, ніж добрий пес бліх на прогулянці, а отже і сподіватись на повторний захід Вікторії не доводиться. Та і запам’яталась  вона тернополянам у міській раді хіба красою та стрункою поставою, а от рішень та іншого депутатського добра від неї якось не склалось.

Що ж, побачивши, якої популярності набрав президент із шоу-бізнесу наплив інших бажаючих покерувати не лише мікрофоном, але й країною збільшується. До прикладу, окрім Вакарчука, про бажання створити жіночу партію і піти у політику заявила вже й поп-співачка Ольга Полякова. Тепер очікуємо від Винника партію «вовчиця», а від Поплавського молодіжний рух «юний орел». Хоч мабуть і добре, що в політику йдуть співаки, а не лікарі, а то страшно навіть уявити, як би назвав свою партію приміром якийсь проктолог чи гінеколог і куди б він повів Україну під таким брендом.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *