Чи буде сильна людина з перекотиполя?

Останнім часом у Тернополі почало з’являтися менше згадок про пару вигнанців Ігоря Турського та Івана Сороколіта. Але таке невелике затишшя пов’язано не з тим, що горе-політики змирилися з поразкою та вирішили зайнятися чимось корисним. Як нещодавно виявилось, вони просто готувались до нових спроб  заявити про себе, адже де звучать прізвища цих двох, там одразу неминуче з’являються якісь мерзенні інтриги та скандали.

Переконавшись, що під міською радою їм вже важко збирати глядачів своїх шоу, екс-свободівці вирішили пошукати щастя у новій політичній партії. Про спробу підкорити «Силу Людей» пан Сороколіт повідомив у соціальній мережі. І тут одразу на поверхню випливли досить цікаві факти. У коментарях дійсні члени партії «Сили Людей» звинуватили вигнанців у намаганні рейдернути партію.

Як виявилося, користуючись абсолютно демократичними порядками «Сили Людей» хитрі горе-політикани із тернопільського ГО “Автомайдан” перед тим як самим стати членами партії, заслали туди своїх родичів та друзів. Нагадаємо, за демократичним принципом, хто матиме більшість голосів, той і керує. Отож двійко вигнанців і вирішили знову скористатися своєю вірною масовкою.

Саме цей факт, мабуть, найбільше і обурив давніх членів партії. Адже в такий спосіб, підкріпившись підтримкою своїх пригодованих приспішників, пан Сороколіт зможе створити свою більшість у партії та легко і без проблем, на засадах вільного волевиявлення за кримським сценарієм, захопити владу та очолити обласну організацію.

Для Івана Сороколіта «Сила Людей» вже третя спроба зайняти своє місце під сонцем. Бідолашний не знайшов свого щастя в «Порі», де йому так і не вдалося стати великим керівником. У ВО «Свобода» пан Сороколіт, на його превеликий жаль, також не зміг покерувати партією, хоча і йому і Турському партія довірила важливі посади в органах місцевого самоврядування. Ігор Турський тоді став секретарем міської ради, а Іван Сороколіт директором комунального підприємства, окрім того обоє  від імені партії очолювали комісії, один – бюджетну, інший комісію ЖКГ. Але цього їм виявилося замало.

Отож тепер, навчені досвідом у попередніх партіях, вирішили використати родичів-друзів не лише в якості масовки під стінами міської ради, але й для вдалого закріплення на новому місці. А чи надовго ці політичні перекотиполя затримаються серед сильних людей – покаже час.

Post Author: Редактор

Коментарів вже 2 до “Чи буде сильна людина з перекотиполя?

 • ганна

  (22.01.2018 - 12:40)

  та тут майже кожен – перекотиполе. I навiть краiною керують oднi перекотиполе. Чого ви тут фiлософiю з цього приводу розводите? Ви що нас рахуете настiльки дурними? Ви краще скажiть тим хто вам замовив цю статтю. що вони не тiльки самi дурнi. але i просто повнi пройдисвiти. не кращi тих. кого ви назвали перекотиполем.

  • Неанна

   (22.01.2018 - 22:26)

   Там в вас майже кожен окрім того що перекотиполе, то щей злодій. То те що турський і сороколіт теж злодії вас не турбує? Чи все таки не всі злодії і не всі партії як рукавички міняють?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *