облрада

Що сесія грядуща Тернополю готує?

Через кілька годин у Тернополі має розпочатися сесія Тернопільської обласної ради. Проте залишається під великим питання чи зможуть депутати виконувати свої обов’язки, чи знову пленарне засідання перетвориться на виставу в цирку з елементами екшену.

Нагадаємо, у вівторок депутати так і не змогли розпочати повноцінну роботу через народного депутата, члена Радикальної партії Ігоря Мосійчука, який замість того, щоб виконувати свої прямі обов’язки перед народом, а саме працювати у Верховній Раді, у якій в той час проходило засідання, намагався вказувати що робити тернопільським депутатам. Мало того, пан Мосійчук ще й з собою озброєних людей привіз та постійно провокував конфліктні ситуації тиснучи на депутатів та президію.

Цього разу полтавський радикал знову «грозився» приїхати, подейкують, навіть хоче свого наставника з вилами привезти до Тернополя, а також має на меті розпустити Тернопільську обласну раду. Чому полтавчанин вирішив , що може вказувати мешканцям Тернопільщини, що їм робити і як жити залишається під питанням. Проте є велика ймовірність повторення в обласній раді такого ж шоу як у вівторок, а можливо навіть феєричнішого.

Однак, не лише через радикалів сесія Тернопільської обласної ради може не відбутися. Голова фракції «Батьківщина» Василь Деревляний минулого разу пообіцяв, що якщо рішення не буде прийнято відразу, ні він, ні його колеги по партії на наступне засідання взагалі не прийдуть.

У свою чергу залишається і надія на те, що переможе здоровий глузд, а також, що селяни таки зможуть зрозуміти, що їх просто використовують у своїх корисливих цілях.

До слова, поки до Тернополя не почали їздити непрохані гості у сесійній залі таких вистав не було і засідання проходили цивілізовано, без зброї та у вільному доступі, а не по перепустках. Нагадаємо, всі бажаючі бути присутніми на сьогоднішньому пленарному засіданні мають зареєструватися у холі адмінбудинку обласної ради, пред’явивши документи, котрі посвідчують особу.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *