Чи врятуються сильні люди від політичних рейдерів?

Двійко політичних вигнанців Ігор Турський та Іван Сороколіт не полишають спроб прилаштуватись поруч із сильними людьми. Вони продовжують нахабно лізти в партію «Сила Людей» незважаючи навіть на те, що члени тернопільського осередку категорично проти бачити поруч із собою екс-депутатів, які наче рейдери хочуть влізти та отримати контроль над організацією.

До слова, за такою ж схемою у 2014 році діяли представники Партії регіонів, які намагалися захопити Тернопільську організацію «Сили людей». А схема ця досить проста, адже партія  має свою особливість, її членом може стати кожен бажаючий, хто заповнить відповідну реєстраційну форму на сайті партії.

У 2014 році колишні «регіонали» почали масово заповнювати електронну форму вступу у партію «Сила людей», в результаті отримавши більшість, захопили контроль над Тернопільським осередком партії. Тоді тернопільська «Сила людей», все таки, відбилася від рейдерів.

Пройшло кілька років і партію сильних людей знову вирішили спробувати захопити. Цього разу вигнанці зі свободи, які знайшли для себе «достойний» приклад регіоналів.

Кілька місяців тому в партію «Сила людей» почали активно напрошуватися багато людей, які виявилися родичами та друзями екс-свободівців, серед яких рідна сестра Сороколіта – Світлана Шуляр та один із вірних друзів – Олег Різник, а також інші родичі-друзі, які постійно беруть участь у ганебних шоу вигнанців.

Найцікавіше те, що все це рейдерське захоплення вдалося погодити із впливовими партійцями «Сили Людей», зокрема з мером Чорткова Володимиром Шматьком, який є кумом голови партії Олександра Солонтая. Подейкують, що до Шматька з непорожніми руками неодноразово приїздив товариш Сороколіта – Назар Зелінка, якому таки вдалося «домовитися» про лояльне ставлення до вигнанців.

Саме тому, щоб захистити себе і цього разу тернопільські партійці «Сили людей» навіть звернулися у центральні органи в надії, що їх таки почують. У зверненні вони висловилися категорично проти вступу в партію вигнанців із заплямованою репутацією.

«Партійці Тернопільської міської партійної організації політичної партії «Сила Людей» звертаються до Центральної контрольно-ревізійної комісії та Політичної Ради партії «Сила Людей», з тим що вони проти прийняття до лав Тернопільської міської партійної організації бувших членів інших партій, а саме Івана Сороколіта та Ігоря Турського без проходження спеціальної перевірки. Згідно Статуту політичної партії «Сила Людей» ці особи підлягають спеціальній перевірці і повинні були повідомити про це при подачі заяви про вступ, та надати певні підтверджуючі документи про доходи та видатки їх особисто та членів їх сімей. Також дану інформацію Секретаріат повинен розмістити на партійному сайті. Просимо повідомити нам чи були виконані ці процедурні вимоги та як можна переглянути надану ними інформацію. Порадившись, ми дійшли згоди, що перебуваючи в одній партії з заплямованими вигнанцями з іншої партії, ми втрачаємо репутацію місцевої організації та Партії на національному рівні».

Чи прислухається керівництво «Сили Людей» до членів організації, які вже не один рік в партії, залишається під великим питанням. Адже нахабна команда з тернопільського автомайдану таки взяла собі за мету захопити перспективну партію. Тому поки що залишається спостерігати чи переможе на цей раз демократія чи як завжди жага мати власну вигоду.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *