облрада

Чи зможуть тернопільські АТОвці безкоштовно користуватися громадським транспортом?

У вівторок, 17 липня 2018 року, відбулася дев’ята сесія Тернопільської обласної ради, на якій розглянули ряд важливих питань.

 

Особливу увагу депутати приділили зверненню Громадської Спілки «Об’єднання учасників АТО  Тернопілля» від 18 червня 2018 року №10/08/18 щодо пільгового проїзду учасників бойових дій та членів сімей загиблих учасників АТО. Члени громадських об’єднань учасників АТО обурені постановою Кабінету Міністрів від 14 березня 2018 року ,згідно якої ветерани війни мають право на пільги оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських ,приміських та міжміських маршрутах. Такий Порядок призводить до обмеження пільг особам ,які відповідно до пункту 7  частини першої  статті 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту» мають право на безоплатний проїзд усіма видами пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів незалежно від відстані та місця проживання.

Від імені військових на сесії виступали Ружена Волянська- голова  ГО «Всеукраїнське об’єднання військових Галичини»,  голова спілки артилеристів Юрій Кульпа  та учасник АТО, громадський активіст Олександр Починок, вони  наголосили, що проблема перевезення учасників АТО  існує вже не перший рік і потребує негайного вирішення, а дії Кабінету Міністрів лише показують неповагу до АТОвців.

Як результат голосування депутатів, проект рішення прийнято за основу та буде виноситись після опрацювання з громадськими організаціями на наступну сесію. Тернопільській обласній державній адміністрації  доручено створити робочу групу, що запропонує механізм вирішення цієї проблеми.

«Ми запрошуємо громадські організації доєднатись до робочої групи та прийняти активну участь у вирішенні цього питання»,- каже Ружена Волянська. Олександр Починок та решта військових задоволені покинули сесійну залу.

Христина Вояк

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *