Де тернополяни купують продукти та що полюбляють найбільше

На Тернопільщині продовжують рости ціни на продукти харчування. Відтак, за січень вони виросли на 0,8%. Та все ж, продукти – одна із потрібних речей і повністю відмовитися від їх покупки неможливо.

Раніше ми опублікували інформацію про те, як відрізняються ціни на продукти на ринку міста та у супермаркетах. З’ясувалося, що великої різниці між ціною у них немає. Тому ми запитали у тернополян, де вони найчастіше купують продукти та чи обмежують себе у чомусь у зв’язку із ростом цін.

“На ринку ніколи не купую продукти. Переважно роблю покупки в супермаркеті, або в магазині. Найбільш затребуваними для мене є вода, м’ясо, каші, картопля, фрукти. До слова, якщо я хочу щось купити, то не цікавить ціна. Крім того, бувають дні, коли продукти самостійно не купую, а замовляю доставку їжі. Наразі, якоїсь активної економії на продуктах у мене немає, але кожен з нас різний, тому думка щодо того чи економити, чи ні, буде в людей – різна”, – розповідає тернополянин Вадим (22 роки).

“Якщо я і купую на ринку, то лише овочі в літній період. В інший час усі продукти купляю у супермаркеті. На тиждень витрачаю більше тисячі гривень на продукти, бо ще купую їжу домашнім тваринам. Окрім того, полюбляю морепродукти, що є дорожчими у вартості порівняно із іншими, – розповідає Леся (23 роки). – М’ясо теж купляю в супермаркеті, бо мені не подобається як його зберігають на ринках. Та все ж я стараюся вибирати супермаркети, де ціни трохи нижчі, для мене це важливо. Бо в одному магазині йогурт буде 20 гривень, а в іншому 15 грн, то я піду в той, де п’ятнадцять”.

“Наразі стараюся купувати продукти у супермаркетах, оскільки раніше мала негативний досвіт у покупці на ринку. На харчування за тиждень йде багато грошей, помітно, що ціни збільшуються і це не надто тішить. Оскільки не хочеться обмежувати себе в чомусь, бо розумієш, що для гарного самопочуття харчування має бути хорошим. Проте, рідше купую рибу, а овочі та фрукти по бажанню”, – розповідає тернополянка Надія (27 років).

“Продути харчування я купую тільки на ринку або на гуртовнях. Та все ж помічаю, як ростуть ціни, особливо за останній час це відбивається на хлібобулочних виробах, на м’ясі та м’ясних продуктах. Себе та родину стараюся не обмежувати ні в чому. Якщо взяти до уваги те, що купую найчастіше, то це крупи, макарони, м’ясо та хліб. Деякі овочі та фрукти не купуємо, бо маємо своє. Проте, я переконаний що ріст цін відбивається на тому, що купують люди. Й хоча мінімальна зарплата зросла, ріст цін буде все одно помітним і «відіб’ється на гаманці». Тим більше, скоріш за все, чим ближче буде до Великодніх свят, тим ціни будуть рости”, – зауважує тернополянин Михайло (62 роки).

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *