Депутат від “Слуги народу” далекий від політики і українців

Ще один депутат із партії «Слуга народу» привселюдно осоромився. Спортсмен Жан Беленюк відповідаючи на запитання про свою зарплатню показав не лише необізнаність у елементарних питаннях, котрі зобов’язаний знати депутат Верховної Ради, але й те, наскільки він далекий від політики та звичайних українців.

«Мені називали різні суми. Вона там якось відповідає прожитковому мінімуму або мінімальній зарплаті, здається, буде десь в районі 30 тисяч гривень», – сказав Беленюк.

Нагадаємо, з 1 липня 2019 року прожитковий мінімум для працездатних осіб становить 2007 гривень. Мінімальна зарплата, до якої прив’язана зарплата депутатів Ради – 4173 грн. Середня зарплата депутата в новому скликанні Ради, в залежності від посади в комітеті, буде в середньому становити 26 тисяч гривень.

Також, як виявилося, депутат від пропрезидентської партії, який скоріш за все працюватиме у комітеті з питань соціальної політики, навіть близько не знає, які питання матиме в компетенції.

«Я вже перебуваю в комітеті з питань соцполітики, де буду займатися питаннями спорту та молоді», – зазначив  спортсмен-депутат.

Зазначимо, що комітет з питань соцполітики, де буде працювати Жан Беленюк, є профільним з питань зарплат і пенсій. Питаннями спорту і молоді займається міністерство молоді та спорту, а не комітет соцполітики.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *