Для юних тернополян проведуть інтерактивну онлайн-гру

Для учнів тернопільських шкіл, які беруть участь у Шкільному громадському бюджеті, проводиться інтерактивний онлайн воркшоп «Школа мрії. Тернопіль», за підтримки проєкту Ради Європи «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні» спільно із Тернопільською міською радою.

Відбудеться воркшоп 10 вересня о 14:00 на платформі ZOOM. Для участі у грі необхідно попередньо зареєструватися https://cutt.ly/LfWBbj8 і згодом отримати посилання на вхід у воркшоп.

До участі запрошуються учні 7 – 11 класів, які зможуть впродовж двох годин у форматі онлайн – гри дізнатися про шкільний громадський бюджет, побудувати школу своєї мрії, а власні ідеї – перетворити на круті проекти, що розвивають впливову, активну та свідому шкільну громаду.

До слова, під час роботи буде використано унікальне онлайн -ігрове поле UCHange SPB та методику Ради Європи CivicLab. Результатом заходу будуть заповнені в електронному вигляді бланки проектів шкільного громадського бюджету (включно із кошторисом), які згодом учні та учениці зможуть доопрацювати і швидко перенести в електронну систему Шкільного громадського бюджету.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *