“Долю держави вирішує не політик, а народ”, – вважає Михайло Головко

На сьогодні рівень підтримки націоналістів понад 20%.  Партія ВО “Свобода”за 28 років свого існування жодного разу  не змінювала своїх націоналістичних гасел. Чи у владі чи в опозиції свободівці завжди відстоювали захист національних інтересів.

За словами народного депутата з Тернопільщини від Всеукpаїнського об’єднання «Свобода» Михайла Головка, неодноразово сторінки історії сучасної України поверталися так, що цінності, які завше відстоювали представники націоналістичних сил, приписували собі інші.

«ВО “Свобода” – партія, якій 28 років і за ці 28 років ми не змінювали своїх націоналістичних гасел. Усі ці роки ми пропагували гасла, які були не популярні, але правильні. Ми завжди захищали національні інтереси. Можемо говорити про успіх, адже рівень підтримки націоналістів в Україні – поза 20% .

Зараз наші тези використовують дуже багато партій. Нас в свій час цькували за це. Нас критикував і Петро Порошенко, і Арсеній Яценюк, який на Майдані кричав: «Не говоріть «Слава Україні!», бо це розколює Майдан». Перебуваючи у «Партії регіонів», вони вважали ці речі непритаманними», – каже нардеп.

Михайло Головко наголошує, що до сьогоднішнього дня Степана Бандеру та Романа Шухевича на визнано Героями України. Не повернуто нашим славним пращурам ці звання, які було скасовано за часів правління Януковича.

«Коли Петро Порошенко сів у президентське крісло, то зрозумів, що суспільство змінилося. Про те що свободівці роками говорили – декомунізацію, визнання УПА, захист рідної мови, національних інтересів та української церкви, суспільство визнало та зрозуміло, а Порошенко цим вдало скористався. Він зрозумів, що це та тема, яку треба реалізовувати. Проте він почав це виконувати частково. Він зрозумів, що це є сталий виборець, надійний, відповідальний, дисциплінований, активний, проти цього виборця неможливо піти, тому що цей виборець може вийти на вулицю та знести будь яку владу. Тому навіть Президент Зеленський не зможе розвернути курс країни, бо його просто роздеруть», –  зазначив свободівець.

Михайло Головко наголошує, що націоналісти зробили багато для того, щоб змінити країну та свідомість українців, які стали патріотами навіть в душі. Тому не політик вирішує долю держави, а народ та нація, які повинні бути активними, захищати власні інтереси та не дозволити жодному політику розвернути курс нашої країни.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *