Фанати не хотіли відпускати улюблений гурт зі сцени “Файного міста”

На тернопільському іподромі впродовж чотирьох днів тривав фестиваль «Файне місто», який зібрав тисячі учасників, які приїхали насолодитися музикою, поспілкуватися з улюбленими письменниками та відпочити на «території вільних людей».

У п’ятницю, 26 липня, на LIGHT STAGE фестивалю публіка зустрічала гурт «Лінія Маннергейма».

«Лінія Маннергейма» – це український spoken word гурт, творцями якого стали Сергій Жадан, Олег Каданов, Євген Турчинов та Дмитро Зінченко. Нагадаємо, Олег Каданов відомий за участю в гурті “Оркестр Че”, а Євген Турчинов та, власне, Сергій Жадан разом грають у колективі “Жадан і собаки”. Дебютний міні-альбом Лінії Маннергейма “Де Твоя Лінія?” побачив світ на початку 2018 року. Нові треки з альбому “Бої без правил” – крок у бік християнського хіп-хопу, потужна суміш життєвих правил та принципів,замішаних на протестантській етиці. Правила поведінки та збереження духовної рівноваги в умовах тотального побутового апокаліпсису.

Фанати із захватом слухали та підспівували музикантам, завчені напам’ять улюблені тексти та ніяк не хотіли відпускати гурт зі сцени.

Нагадаємо, того ж дня фронтмен гурту Сергій Жадан на сцені AMPHITHEATRE провів поетичні читання, після яких роздавав автографи та робив спільні фото зі своїми прихильниками.

 

 

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *