ФК «Гаї Шевченківські» вийшов на перше місце у ветеранському чемпіонаті

У суботу, 13 липня, у пропущеному поєдинку 6-го туру чемпіонату Тернопільської області серед ветеранів у Товстолузі «Ветеран» з Тернопільського району поступився ФК «Гаї Шевченківські» (Байковецька ОТГ) – 2:3.

Матч був дуже цікавим, адже після того, як «Агропродсервісу» рішенням КДК зарахували три технічні поразки, одразу ж загострилась боротьба у верхній частині турнірної таблиці і у разі перемоги одна й інша команди виходили на перше місце. З перших хвилин ФК «Гаї Шевченківські» заволодів ініціативою, гра проходила в середині і на половині поля «Ветерана», але все ж номінальним господарям вдалася контратака і вони завдяки точному удару Олега Сисака вийшли вперед (1:0). Однак гостям вдалося швидко відігратися завдяки зусиллям Богдана Цупера (1:1). Та все ж на перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь «Ветерана». Вони провели атаку по правому фланзі з переводом м’яча у центр на лінію штрафної, де гаївська команда загубила Василя Дзюбу і той точним ударом в «дев’ятку» вивів свою команду вперед (2:1).

Гості з таким перебігом подій не змирилися і на початку другого тайму зрівняли рахунок – відзначився Віталій Козак (2:2). Одразу ж в одній із наступних атак ФК «Гаї Шевченківські» вдалося забити і третій гол, він на рахунку Богдана Цупера (2:3). Друга половина другого тайму пройшла на зустрічних курсах, шанси забити гол були в обох команд, однак переможний рахунок вдалося зберегти гостям – 2:3.

Завдяки цій перемозі ФК «Гаї Шевченківські» вийшли на перше місце, щоправда шанс обійти команду з Байковецької ОТГ має той же «Ветеран» з Тернопільського району, адже у нього є матч в запасі із командою з Козови.