ФК «Тернопіль АТО» переміг дворазового чемпіона групи «Захід»

У суботу, 18 липня, ФК «Тернопіль АТО» провів матч 9-го туру чемпіонату України Героїв АТО, в рамках якого в місті Калинів Львівської області зустрівлась з дворазовим переможцем групи «Захід» – командою «Авіатор».

У першомутайму тернополянам вдалось вийти вперед завдяки влучному удару з одинадцятиметрового Олександра Пижа. На останній хвилині першого тайму тернополяни подвоїли рахунок – відзначився Судомир Тарас. На початку другого тайму «Авіатор» завдяки пенальті зробив рахунок 1:2. Проте до закінчення фінального свистка тернопільським атовцям вдалося ще двічі відзначитись. Фінальний свисток зафіксував рахунок 4:1 на користь ФК «Тернопіль АТО» , який значно покращив шанси тернопільської команди на вихід у фінальну частину Чемпіонату України на кубок Героїв АТО, що відбудеться у вересні на стадіоні імені Валерія Васильовича Лобановського у Києві.

У паралельному матчі луцька «Волинь АТО» перемогла Івано-Франківськ АТО з рахунком 2:0, інші претенденти на вихід у фінальну частину розписали нічию ФК «Звягель» – ФК «Гоща» (2:2).