ФК «Тернопіль АТО» переміг команду зі Львова

В рамках чергового туру чемпіонату України серед команд учасників АТО в дивізіоні «Захід» ФК «Тернопіль АТО» у селі Сокільники Пустомитівського району Львівської області зустрічалась з командою учасників АТО Львівщини – «Українці разом».

З стартовим свистком тернополяни заволоділи ініціативою і протягом першого тайму зуміли двічі відзначитись. Відкрив рахунок у матчі Тарас Судомир (представник «Динамо» с. Красівка), другий гол за тернополян провів Сергій Марчук (представляє ФК «Мельниця»). У другому таймі ще двічі футболісти «Тернопіль АТО» відзначались забитими голами (Олександр Пиж і Михайло Патоїшин). Лише на останій хвилині матчу львів‘яни спромоглись на гол престижу.

Отож, 1:4 – впевнена перемога тернополян, які залишаються лідером дивізіону «Захід». В інших матчах групи рівненська «Гоща АТО» перемогла Івано-Франківський «Спартак» – 2:0, самбірський «Авіатор» на останіх хвилинах здолав «Івано-Франківськ АТО» – 2:1, а луцька «Волинь АТО» не змогла переграти «Звягель АТО» – 0:0. Наступний матч ФК «Тернопіль АТО» проведе на виїзді проти команди «Звягель» (м. Новоград-Волинський).