ФК «Тернопіль АТО» зіграв внічию з гостями з Рівненщини

В рамках 5-го туру чемпіонату України серед учасників АТО кубку Героїв АТО ФК «Тернопіль АТО»  приймав учасників АТО Рівненської області команду Гоща АТО.

З стартовим свистком на полі розпочалась безкомпромісна гр. До 20 хвилини рефері матчу показав по дві жовтих карточки що господарям що гостям. На 22 хвилині гості розіграли стінку за допомогої, якої нападник гостей вийшов віч-на-віч з голкіпером тернопільської команди  Євгеном Шевченком та завдавши влучного удару зробив рахунок 0:1. Проте за дві хвилини до закінчення першого тайму, капітан Тернопільськоі команди Олексанндр Пиж вирівняв рахунок , в другому таймі набагато  ближче до перемоги були Тернопільські футболісти про те , впевнено діяв голкіпер Рівненської команди, фінальний свисток рефері зафіксував рахунок 1:1, який напевно не влаштував ні одну з команд.

Наступний матч Тернопільська команда проведе на виїзді проти Івано-Франківського Прикарпаття.