Футболісти з Настасова перемогли команду з Ланівців

У першому матчі 2-го туру вищої Тернопільської футзальної ліги «Агропродсервіс» з Настасова переміг ФК «Ланівці-ОТГ» – 8:4.

Матч для досвідченої команди з Настасова складався не так легко, як можна було здатися. У першому таймі лановецька команда показала доволі хорошу гру, дозволивши «Агропродсервісу» піти на перерву всього з перевагою в один м’яч. Після відпочинку за справу взявся граючий тренер настасівської команди Ігор Бадло, котрий у підсумку записав на свій бомбардирський рахунок чотири м’ячі, які принесли комфортну перевагу «Агропродсервісу».

Ця перемога стала першою для «Агропродсервісу» в новому сезоні (у стартовому турі команда з Настасова зіграла внічию з «Віго»), а лановецька команда після перемоги у дебютному турі на ДСО, цього разу змушена була поступитися суперникові.