Футболісти з Тернопільщини отримали поразку на Рівненщині

У суботу, 18 вересня, у рамках 6-го туру аматорського чемпіонату України на Рівненщині відбувся поєдинок між теребовлянською «Нивою» та місцевою командною ОДЕК. З рахунком 2:1 матч закінчився поразкою для наших земляків.

Як інформують в Асоціації футболу Тернопільщини, господарі відкрили рахунок вже на сьомій хвилині після точного удару колишнього гравця тернопільської «Ниви» Андрія Апанчука. У другому таймі, на 70-й хвилині, зусиллями флангового півзахисника Романа Дацюка, «Нива» зрівняла рахунок. Однак втримати нічию футболісти «Ниви» не зуміли. На 85-й хвилині Антонюк приніс ОДЕКу перемогу.

Після шести зіграних поєдинків в активі «Ниви» всього два очка (дві нічиї) і команда знаходиться на 9-му місці турнірної таблиці (група 1).

Наступний поєдинок теребовлянці проведуть 29 вересня, коли на домашньому стадіоні «Колос» прийматимуть київський «Локомотив».