Гіди та екскурсоводи Тернополя мандрували замками Тернопілля

У вівторок, 21 липня, гіди-екскурсоводи та менеджери туризму з Тернополя побували на виїзному навчально-практичному семінарі, який пройшов за підтримки  Управління Туризму ТОДА та Національного заповідника «Замки Тернопілля». Під час навчальної поїздки професійні мандрівники відвідали об’єкти національного заповідника та ознайомились з новими локаціями, дізнавшись багато корисної інформації. Впродовж дня екскурсоводи, ставши туристами побували в чотирьох замках та одному костелі, спускались під землю та піднімались на вежі.

Навчальна подорож почалася з резиденції заповідника – старовинного міста Збаража, де екскурсанти відвідали костел святого Антонія з Падуї та монастир бернардинців , а також побували в підземеллях святині. Далі мандрівники завітали до Скалатського замку, замків в місті Чорткові, Золотому-Потоці та Підзамочку. Виїзний навчально-практичний семінар дозволить екскурсоводам в майбутньому більш якісно проводити екскурсії та залучати все більше туристів на Тернопілля. Адже в нас в області знаходиться найбільша кількість замків – 34, а це третина всіх замків України.

Національний заповідник «Замки Тернопілля», об’єктами якого мандрували екскурсоводи, створений в 1994 році на базі Збаразького замку 17 ст, до нього належать 11 замків та палац у Вишнівці.

Це була дуже важлива подія для екскурсоводів міста, адже за час карантинних заходів туристичний бізнес зазнав великих втрат, тому підтримка Управління Туризму ТОДА зараз, як ніколи, необхідна та відчутна.

Матеріал підготувала Марина Дашкевич

 

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *