«Голод» в Бункермузі

У Тернополі, 4 квітня, в галереї  Бункермуз, відбулось відкриття виставки «Голод», молодого художника Богдана Сокура, роботи якого присвячені різноманітним аспектам людських взаємовідносин. 

В мистецтві  молодий автор є самоучка. Богдан вважає, що навчатись цьому професійно не є обов’язковим, якщо є бажання працювати.

«Захоплювався і писав імпресіонізм, реалізм, довгий час займався портретом, але зрозумівши, що цим методом я не зможу сказати достатньо, тому перейшов до «наївного експресіонізму»», – розповідає Богдан.

Переглядаючи сюжети, які автор описує на своїх полотнах можна помітити, що на кожному зазначені цифри 14:48, які є назвою Арт – групи і незважаючи на депресивні сюжети тут завжди є щось хороше.

«Під час випадкового діалогу я запитав друга чи не помічав він, що дуже часто коли дивишся на годинник, то час показує 14:48», – додав автор.

«Потрібно бути справжнім поціновувачем мистецтва і «кохатися» в цьому, тому що не кожна пересічна особа зрозуміє те, що художник хотів показати у своїх картинах. Виставка варта уваги, не має зайвих деталей але шкода, що Богдан Сокур не сказав вступного слова аби представити себе гостям», – зазначила Юлія, одна з відвідувачів.

На перший погляд картини є прямолінійними, але кожна з них складається з певного «шифру» та посилання до масової культури. Велику роль для столичного художника грає колір, який він гіперболізує та з художньої точки зору займається його пошуком.

Ірина Пітушевська

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Один коментар до “«Голод» в Бункермузі

  • walker

    (05.04.2019 - 21:31)

    Та виставкa то таки дійсно pozor!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *