Голова ОТГ на Тернопільщині ігнорує сміттєвий безлад

Мешканці села Біла знову скаржаться на голову ОТГ. Цього разу люди кажуть, що Дмитро Малик не зважає на сміттєвий безлад в громаді.

«Хто б мене не звинувачував в тому,  що я нібито “чіпляюся” до роботи  голови Малика, але факти на лице. Цей сміттєвий безлад бачить голова?  БАЧИТЬ!!! Але нічого не робить, крім фото на фоні адмінбудинку та  садочку. А “сучасні європейського взірця” контейнери для сортування  сміття це і є його справжнє обличчя, бездіяльність та байдужість. А  село наше – не його власність, тому і не мовчу», – зазначив житель Білої Юрій Качунь.

Нагадаємо, жителі Білецької ОТГ постійно висловлюють невдоволення керівником громади, який взагалі не дослухається до думки людей. Також пан Малик частенько блокує вирішення важливих питань та постійно піариться на будівництві дитячого садка, майже всі кошти на який виділила держава.

Post Author: Редактор

Один коментар до “Голова ОТГ на Тернопільщині ігнорує сміттєвий безлад

  • Марія

    (02.08.2020 - 21:47)

    Юра,а,що повноваження голови ОТГ в тому,щоб стояти біля кожного сміттєзвалища-це-перше,а хто ,як не голова і депутати під час епідемії мають бути на посвяченні СР,на будівництві садочка.В нас є чим пишатися,що за стільки років існування в нас не було нормального адмінбудинку СР,для такого великого села- садочка,щоб діток не таскати по переповнених маршрутках в Тернопіль в садочок.Так це державна програма,але ще потрібно все це організувати.Ти напевно забув,як ти особисто в клубі на зборах перед виборами голови ОТГ розпинався,що Малик -господар.Це правда ти не брехав,а чому зараз ти зайняв протилежну позицію-це-друге питання?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *