облрада

Голова Тернопільської обласної ради долучився до акції «Створюємо ліси разом»

У селі Шупарка Чортківського району на ділянці площею 0,7 га висадили 2500 саджанців дерева родини букових — Дубу червоного.

Михайло Головко висловив слова вдячності ДП «Чортківське лісове господарство» за співпрацю та продуктивно проведену акцію. Також очільник Тернопільщини подякував усім лісничим за щоденну працю.

«Лісові масиви є не лише окрасою нашої рідної землі, а й цінністю для країни, одним з чинників життя планети! Ліс вабить до себе в будь-яку пору року: зігріє холодної пори, остудить у спеку, дасть ковток цілющого повітря під час відпочинку, — сказав Михайло Головко. — Висаджувати ліси — це дуже потрібна справа! Ми маємо зберегти нашу природу, відтворити те, що, на жаль, було знищено, та передати нащадкам чисте довкілля. Проблема збереження лісу стоїть сьогодні в ряду найважливіших екологічних завдань для всіх країн світу».

Голова Тернопільської обласної ради наголосив, що покликання людини — примножувати, розвивати й берегти ліси.

«Ми, українські нaцioналісти, як ніхто це розуміємо! Тому докладаємо максимум зусиль для збереження та захисту природи! Якщо житимуть українські ліси — буде затишно у кожному куточку, адже наші ліси — воістину унікальні. Пам’ятаймо, ліс — це життя! Тому любіть ліси та посадіть і Ви своє деревце!» — закликав Михайло Головко.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *