облрада

Голова Тернопільської обласної ради зустрівся з молоддю Луганщини

Днями у Тернополі відбулася презентація кращих практик співпраці молоді з місцевою владою. Участь у заході взяв голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук та активна молодь Луганської області.

Учасники зустрічі обмінялись думками щодо сучасного стану молодіжної політики в Україні та тенденцій її розвитку. Очільник області розповів про структуру Тернопільської  обласної ради, регламент проведення її засідань та порядок розгляду тих чи інших питань.  Запитання молодих луганчан до голови обласної ради стосувались конкурсів для молоді, програм підтримки молодіжних проектів та залучення молоді до суспільно-політичних процесів у державі.

Дівчата та юнаки з Луганщини перебувають у Тернополі з метою участі в програмі “Майстерня (не)дитячої демократії 2.0”, яка реалізується громадською організацією “Молодіжна організація СТАН” в партнерстві з Тернопільською обласною молодіжною громадською організацією “Спілка Молодіжного Самоврядування”. Програма передбачає можливість на практиці ознайомитись з різними формами та методами впливу місцевої молоді на життя краю, а також залучення молоді до процесу розроблення та ухвалення рішень.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *