міськрада

Голова ТОДА підписав розпорядження про створення Тернопільської міської територіальної громади

Вчора, 25 жовтня, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна підписав розпорядження про створення Тернопільської міської територіальної громади. До обласного центру приєдналися наразі чотири сільські ради, а саме Кобзарівська, Курівецька, Малашовецька та Чернихівська.

Степан Барна зазначив, що майже 46% території області вже покрито об’єднаними територіальними громадами. «Приклад Тернополя та сільських рад, які до нього приєдналися, свідчить про бажання формувати фінансово спроможні об’єднані територіальні громади, котрі будуть працювати в напрямку покращення умов жителів громади і підсилять фінансову спроможність за рахунок міста Тернополя», – наголосив очільник області.

 

За словами міського голови Тернополя Сергія Надала, створення єдиної міської територіальної громади дає нові перспективи для розвитку сіл та Тернополя, а також для громади в цілому. «Відтепер ми будемо зовсім по-новому будувати стосунки із центральним бюджетом із можливістю більш ширшого залучення бюджетних коштів та можливістю залучення коштів міжнародної фінансової допомоги», – каже Сергій Надал.

 

До слова, мешканці населених пунктів, які увійшли в Тернопільську МТГ, отримуватимуть пільги та соціально-необхідні послуги на рівні з тернополянами.

 

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *