Громада на Тернопільщині отримала шкільний автобус

Днями громаді Яблунева Гусятинського району вручили шкільний автобус.

Звертаючись до громади, очільник обласної ради Віктор Овчарук зазначив: «У нинішній час обласна рада ставить собі за мету реформування системи надання освітніх послуг, підвищення якості і результативності шкільної освіти, формування нового освітнього простору; забезпечення рівного доступу дітей до якісної освіти в сільській місцевості шляхом створення опорних навчальних закладів. Вже у цьому навчальному році  впроваджується новий Державний стандарт початкової загальної освіти; доступ до якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами; здійснюються кроки до охоплення дітей дошкільного віку дошкільною освітою.

Протягом останніх трьох років значно поліпшилась матеріальна база вашої школи, яка реорганізована в опорний освітній заклад із двома філіями. Тут зроблені ремонтні роботи, які будуть ще продовжені. Зокрема встановлено енергозберігаючі вікна, придбано мультипроектор, ноутбук, інтерактивна дошка, газові котли, меблі та інше.

 У серпні 2018 року отримала школа комплект засобів навчання для кабінету фізики на суму майже 900 тисяч грн., придбано дидактичні матеріали тощо.

Шкільний автобус – це ще один крок у напрямку поліпшення освітньої послуги.

Ми також долучились до нинішнього свята. Так,  вартість автобуса майже 1 млн. 700 тисяч. Придбаний він за рахунок співфінансування  залишку коштів освітньої субвенції з обласного бюджету 65% та 35% коштів місцевого бюджету».

 

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *