анонс

Христина Соловій оголосила всеукраїнський тур на підтримку майбутнього авторського альбому

Це перші концерти співачки після річної перерви, яку вона взяла на запис платівки. Реліз носитиме назву “Любий друг” та присвячений особистим історіям співачки.

Христина: “Любий друг – ліричний герой альбому. Його душа переходить в іншу людину у кожній пісні. А сам він – моя споріднена душа. Ми з ним зустрічаємось у житті, у книгах, у кіно. І, врешті решт, він залишається в моїх піснях. Як спогад на згадку.”

Вихід платівки очікується напередодні туру. Дати та міста будуть доповнюватися.

22/10 – Житомир, Драмтеатр імені Івана Кочерги

24/10 – Чернівці, Філармонія

26/10 – Івано-Франківськ, Драмтеатр імені Івана Франка

27/10 – Тернопіль, Драмтеатр імені Тараса Шевченка

02/11 – Дніпро, Театр опери та балету

03/11 – Запоріжжя, Палац культури “Дніпроспецсталь”

07/11 – Львів, Оперний Театр

11/11 – Харків, Палац студентів Національного юридичного університету

20/11 – Вінниця, Будинок офіцерів

21/11 – Хмельницький, Філармонія

23/11 – Луцьк, Драмтеатр імені Тараса Шевченка

24/11 – Рівне, Міський будинок культури

08/12 – Київ, МЦКМ (Жовтневий палац)

На хвилі успіху хіта “Тримай” Христина відразу почала працювати над авторськими піснями і вперше анонсувала вихід авторського альбому ще восени 2016 року. Ті, хто чекає нових аранжувань народних пісень – будуть здивовані, в цьому і полягає інтрига – платівка відкриє зовсім нову Христину Соловій.

“Є море народних пісень, які б я хотіла ще записати. Але зараз відчуваю, час презентувати свою творчість. Для мене було відкриттям, що я можу писати пісні. Це змінило моє життя . Я зрозуміла, що хочу видати альбом своїх пісень, коли побачила таку емоційну реакцію людей саме на мою авторську творчість. Вихід альбому переносився щонайменше 5 разів. Поки я не буду впевнена у саунді та аранжуваннях, – я зірву всі дедлайни.”

Музичні видання вже назвали вихід нової платівки Христини однією із головних інтриг української великої сцени, а шанувальники атакують питаннями щодо дати релізу. Окрім внутрішньої перебудови та переосмислення, Христина наважилася на дуже важливе рішення в житті – змінити склад музикантів. Ще у березні співачка оголосила про пошуки в своїх соц.мережах. Зараз з новим складом закінчує роботу над альбомом, а влітку виступила на більшості українських фестивалів в якості хедлайнера сцен.

Роботу над новим альбом Христина розпочала ще у 2016 році і за словами самої співачки, результат її розчарував. Тому в підсумку вийшов лише сингл «Хто, як не ти». До речі в новому альбомі співачка презентує цей сингл в абсолютно новому звучанні.

Сингл “Fortepiano”, – який зараз є візитівкою співачки та розкриває звучання майбутнього альбому, –  зібрав наразі 5,5 млн. переглядів на YouTube.

Дивитися виступ Христина на Atlas Weekend – https://goo.gl/K5658E

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *