облрада

Хто і для чого розділив мешканців Тернопільщини?

5 та 8 червня відбулася сесія Тернопільської обласної ради, де ключовим питанням було затвердження перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад області.

Але 5 червня політичні шулери із Радикальної партії, Самопомочі, Батьківщини, УКРОПу, Громадянської позиції, переслідуючи власні політичні інтереси привели жителів населених пунктів Тернопільщини допомогти відстояти свої політичні забаганки. Насправді громадян вирішили штучно розділити за баченням того, до якої громади повинен належати їхній населений пункт. Поділили їх недобросовісні політики, які шукають політичних дивідендів і хочуть підняти партійний рейтинг або свій особистий, сподобатись на місцях, здобути перемогу на виборах і почати ділити землю та гроші між собою.

«Задля провокацій представники Радикальної партії влаштували бійку в раді та спробували познущатися із символіки ВО «Свободи». «Вважаю неприпустимим силоміць зганяти людей у так звані громади, у тому числі заради підняття політичних рейтингів. Закон передбачає добровільне об’єднання. Кожний населений пункт має право самостійно вирішувати до кого приєднуватися», – зазначив народний депутат України від ВО «Свобода» Михайло Головко.

Завдячуючи позиції та голосуванню депутатів ВО «Свобода» жителі обласного центру та населених пунктів Тернопільської області отримали шанс повноцінного розвитку власних об’єднаних територіальних громад.

Захистили інтереси громади на сесії Тернопільської обласної ради нардеп-свободівець Михайло Головко і фракція ВО «Свобода», яку очолює Олег Сиротюк, за підтримки громади обласного центру і районів області, однопартійців, які не допустили знову провокацій.

«Нажаль 5 червня Тернопільська обласна рада стала заручником політичних популістів та професійних провокаторів привезених з Києва. Радикальна партія за підтримки київських нардепів та інші політичні сили, нібито виступаючи за об’єднання громад, хоче створити собі маленькі удільні князівства. Ухвалення рішення неприпустимо без широкого обговорення з громадою та висловлення позиції усіх людей, а не тільки зацікавлених політиканів, які хочуть стати головами ОТГ. «Свобода» завжди була за розвиток територій, за той перспективний план, який дасть економічний поштовх громадам та буде відображати реальні інтереси громад, а не позицію політичних клоунів!», – зазначив нардеп-свободівець Михайло Головко.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *