Хто захистить тернополян від циган?

Сьогодні, 1 листопада, українці поминальною молитвою згадують померлих та відправляють панахиди. Тернополяни цього дня масово відвідують могили родичів на кладовищах.

Здавалось би саме на цвинтарях, навіть на таке свято, має бути тихо та без зайвого галасу. Але таки, на жаль, ні… У святковий день на кладовищі в Підгородньому на гробах вздовж дороги, намагаючись підзаробити, повсідалися особи ромської національності. Замурзані та нахабні, вони голосно канючили гроші  у тих, хто проходив повз.

Неповага ромів до живих і мертвих просто вражає. Чому тернополяни знаходячись на свої території змушені терпіти таку неповагу? Мало того, що «недоторканні» цигани надокучають містянам на вулицях Тернополя, вокзалах та ринках, то тепер вони зазіхнули на кладовища.

Відчуваючи вседозволеність та безкарність роми нахабніють з кожним днем. Натомість тернополяни мають все це терпіти, адже в Україні ладні захищати кого завгодно, тільки не самих українців.

Post Author: Редактор

Коментарів вже 3 до “Хто захистить тернополян від циган?

 • vasyl

  (01.11.2018 - 19:30)

  Це дуже складне питання,котре перейшло в спалок Україні від Радянського Союзу …. – отож подивімося що москалі тупі- а українці ще тупіші…..- чому в Білорусії циган нема??? Чому для надоїдливих жидів колись надали територію для компактного проживання Автономний округ ???- А чому не дали до цього часу Циганам ???

 • olena

  (01.11.2018 - 20:02)

  Дістали!!! Невже управи на них нема?

 • vasyl

  (01.11.2018 - 20:25)

  все на перший погляд дуже і просто- і складно водночас… – Недоторканість повинна бути в кожного громадянина ,а не тільки в депутатів !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *