Іноземців вчать писанкарству

У Тернополі та області щосуботи та щонеділі під час майстер-класів, своїми знаннями і умінням писати великодню писанку з учнівською та студентською молоддю, діляться педагоги Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Учасникам майстер-класів з писанкарства розповідають про зміст закодованих символів, особливості розпису та навчаються розписувати писанки, використовуючи традиційні орнаменти.

Окрім тернополян та гостей міста писанкарство також зацікавило іноземних студентів.

«Зробити якийсь національний виріб своїми руками – це найкращий спосіб пізнати культуру народу», – переконані іноземні учасники тематичного майстер-класу. Майстер-клас з розпису яєць студенти із Кенії та Єгипту відвідували вперше, щоб познайомитись з українськими традиціями. Іноземці намагались старанно виконувати кожну лінію, охоче переймаючи вміння писати автентичні українські писанки. Спеціальним писачком по поверхні яйця іноземні писанкарі зобразили символ початку життя, життєвої долі, відомий у багатьох культурах світу і типовий для писанок Західної України – зірку.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *