Інтернет, ринок, магазини: де купують одяг тернополяни

Як ми уже писали раніше, на Тернопільщині відбувся ріст цін на продукти харчування. Проте, за даними Управління статистики в Тернопільській області, вартість одягу та взуття в області знизилася на 2,4%.

Оскільки, незабаром настане нова пора року – весна, близиться потепління, жителі міста будуть змінювати одяг із теплого на більш легкий та «весняний». Ми запитали у тернополян, де вони найчастіше купують одяг та чи будуть оновлювати гардероб перед весною.

“Найчастіше я купую одяг та взуття на ринку, маю декілька «точок», де довіряю працівникам та якості того, що обираю для себе. Тому користуюся саме їх послугами уже багато років, – розповідає тернополянка Марія. – Раніше, коли дитина навчалася в школі, купували одяг сезонно, перед навчанням найчастіше. Але зараз такої потреби у нас немає, тому купуємо за необхідності. Деколи користуюся послухами секонд-хендів, адже там можна знайти якісний одяг, міцну тканину. Та все ж стараюся не часто купувати речі, а лише коли вони потрібні”.

“Весь мій одяг я купував на ринку, де скупляюся й досі. Роблю це за необхідності перед зимою, чи весною, але не на постійній основі. Звертаюся за такими покупками саме на ринок, бо у порівняні із магазинами там дешевше. А замовляти онлайн для мене не варіант, бо одяг не можливо приміряти, не знаєш чи тобі пасуватиме”, – розповідає тернополянин Андрій.

25-річна тернополянка Анастасія каже, що найчастіше купує одяг на секонд-хендах.

“Я стараюся купувати одяг по необхідності, немає якогось такого правила, щоб посезонно оновлювати гардероб, наприклад, перед настанням весни. Купую одяг в секонд-хендах, бо це більш доступно по коштах і там можна знайти дійсно речі хорошої якості, брендові. На ринку колись купувала речі, але зараз, ні, – каже Анастасія і додає. – Верхній одяг та взуття я купую у магазинах. Крім того, якщо у мене є необхідність оновити гардероб на весну/зиму, то можу це зробити”.

Та все ж, дехто із тернополян не користується ні магазинами, ні ринком, а купує речі онлайн.

“Хоча одяг я купую не часто. І коли приходить новий сезон я не викидаю старі речі і не купую нові. У мене одяг може бути 2-3 роки, якщо має гарний вигляд і досі мені подобається, – розповідає тернополянка Галина. – А сам одяг я купую найчастіше онлайн, для мене це зручніше та виходить дешевше, ніж в магазинах чи на ринку”.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *