анонс

Йому 79 років, а він встановлює танцювальні рекорди!

П’ятнадцятого квітня ТНПУ ім. Володимира Гнатюка святкував День університету, своє сімдесятидев’ятиріччя. До цього дня студенти та викладачі готувалися ретельно. Програма дійства досить насичена: святкова літургія, урочисте відкриття унікального Біблійного саду, закладення пам’ятної капсули із посланням прийдешнім поколінням, цікаві зустрічі у Клубі успішних людей, святковий ярмарок, футбольний матч, театральний вечір та ін.

Наймасовішим та справді вражаючим дійством став танцювальний  флешмоб біля головного корпусу університету. Участь в якому взяли близько двох тисячі  студентів із усіх факультетів ТНПУ.

«Підготовка тривала протягом двох тижнів»,- розповідає магістр-філолог української мови та літератури Каріна Хичій, яка власне і займалася хореографією танцю разом із керівником танцювального ансамблю ТНПУ «Веснянка» Людмилою Щур. «Найважче у організації було зібрати усіх! Та, на диво, в кінцевому результаті усі були дуже відповідальні та об’єдналися у велику дружню сім’ю ТНПУ»,- зазначає Каріна.

Студентка факультету педагогіки та психології Христина Глух  розповідає, що взяла участь у флешмобі та інших заходах  лише на добровільних засадах і відзначає, що все було досить добре організовано.
«Мене переповняють яскраві емоції! Я дуже рада, що навчаюся у ТНПУ, адже ми завжди організовуємо свята, які запам’ятовуються надовго!» – ділиться враженнями Христина.

Текст підготувала Анна Валова

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *