анонс

“Кінцем світу” закінчився виступ канадійця у Тернополі

У перший день жовтня до Тернополя завітав справжній віртуоз музики, канадський піаніст українського походження Любомир Мельник.

На концерт композитора зібрався повнісінький зал глядачів, яким він подарував свої чотири твори: «Ellirion», «Butterfly», «Я тебе люблю» та на завершення концерту – «Кінець світу».

Перед виконанням кожного твору музикант розповідав історію, про музику, яку він гратиме. Перед другим твором під назвою  «Butterfly» Любомир Мельник розповів історію із власного життя. Колись музикант грав у одному з готелів, але ніхто з дорослих присутніх там, не слухав його музики. Композитору стало дуже образливо і він подумав, що погано грає. Проте музика сподобалася дітлахам, які прибігли до піаніста та зачаровано слухали його. І саме дітям Любомир Мельник присвятив свій твір про метелика.

«Цей твір кожного разу грається по іншому. Він менш мелодійний ніж попередній, проте я його дуже люблю», – розповів піаніст.

Нагадаємо, Любомир Мельник виступає у містах України в рамках світового турне, приуроченого до свого 70-річчя. Музикант відомий «безперервною музикою», піанінною технікою, що базується на дуже швидких нотах й складних нотних послідовностях, що створюють «звукове полотно», зазвичай з використанням правої педалі для створення обертонів і резонансів. Він є автором понад 100 творів та видав більше 20 альбомів.

Окрім України, відомий піаніст цього року дасть концерти в Данії, Шотландії, Англії, Німеччині, Бельгії, Нідерландах та Польщі.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *