Коли тернополяни зможуть користуватися 5G-зв’язком

Днями чинний президент України Петро Порошенко підписав указ про підготовку до запуску технологій зв’язку п’ятого покоління (5G) в 2020 році.

«Це і план вивірених частот, це скоординована з урядом робота, це і законодавчі ініціативи Верховної Ради. А головне для людей – це можливість отримання абсолютно нових послуг зв’язку. Це інтерактивне телебачення, це і VoD, це і електронне управління, це і підвищення якості менеджменту. Це абсолютно нова робота привабливості IT-сектора в Україні », – заявив Порошенко під час підписання указу.

За словами Порошенка вдалося залучити до державного бюджету значні кошти – це мільярди гривень. По четвертому поколінню – це були вісім млрд грн ($ 300 млн), по третьому поколінню сума перевищувала дев’ять млрд грн ($ 340 млн). І 36 млрд ($ 1,4 млрд) інвестицій надійшло в економіку України.

На сьогоднішній день, технологію 5G повноцінно запустили в Південній Кореї і частково в США.

Технологія 5G дозволяє використовувати інтернет, швидкість якого перевищує 4G в 20 разів, а в деяких випадках швидкість 5G може бути більше навіть в 100 разів. У провідних технологічних компаніях світу – в США, Японії, Південної Кореї та Китаї – сподіваються, що технологія 5G значно прискорить розвиток інших технологій, таких як «розумне місто», Інтернет речей, безпілотні автомобілі тощо.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *