Коли тернополяни зможуть користуватися 5G-зв’язком

Днями чинний президент України Петро Порошенко підписав указ про підготовку до запуску технологій зв’язку п’ятого покоління (5G) в 2020 році.

«Це і план вивірених частот, це скоординована з урядом робота, це і законодавчі ініціативи Верховної Ради. А головне для людей – це можливість отримання абсолютно нових послуг зв’язку. Це інтерактивне телебачення, це і VoD, це і електронне управління, це і підвищення якості менеджменту. Це абсолютно нова робота привабливості IT-сектора в Україні », – заявив Порошенко під час підписання указу.

За словами Порошенка вдалося залучити до державного бюджету значні кошти – це мільярди гривень. По четвертому поколінню – це були вісім млрд грн ($ 300 млн), по третьому поколінню сума перевищувала дев’ять млрд грн ($ 340 млн). І 36 млрд ($ 1,4 млрд) інвестицій надійшло в економіку України.

На сьогоднішній день, технологію 5G повноцінно запустили в Південній Кореї і частково в США.

Технологія 5G дозволяє використовувати інтернет, швидкість якого перевищує 4G в 20 разів, а в деяких випадках швидкість 5G може бути більше навіть в 100 разів. У провідних технологічних компаніях світу – в США, Японії, Південної Кореї та Китаї – сподіваються, що технологія 5G значно прискорить розвиток інших технологій, таких як «розумне місто», Інтернет речей, безпілотні автомобілі тощо.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *