Комедія в один акт в Тернопільському драмтеатрі

В останній день вересня у Тернопільському драмтеатрі було далеко до аншлагу.  Цього разу в стінах Мельпомени зібралися не поціновувачі прекрасного, а прихильники політики, а саме партії УКРОП, представники якої приїхали до Тернополя на праймеріз. Хоча про прихильників можна трохи посперечатися. Адже окрім не надто чисельних членів партії, послухати якими ж обіцянками їх «годуватимуть» цього разу, зайшли ще кілька пенсіонерів, які прогулювалися центром Тернополя, а також студенти-першокурсники, яким «рекомендували» прийти на даний захід. Проте через кілька хвилин і без того незаповнені ряди почали виблискувати порожніми кріслами.

Але повернемося до головної теми, а саме праймерізу. Укропівці, за їхніми словами, перші в Україні вирішили провести попередні вибори (саме це і означає таке модне заморське слово) на яких обрати одного кандидата на президентські вибори від партії. Праймеріз особливо часто використовується в США та інших країнах Європи. Модним словом своє «турне» по містах України укропівці назвали, проте суть в тих поїздках проглядається таки інша. Адже це більше схожа не на попередні вибори, а на представлення вже давно обраного кандидата в президенти – Олександра Шевченка. Буковельський магнат взявши собі на «бек вокал» двох жіночок просто вирішив покататися обласними центрами та зайвий раз «посвітитися» як на місцевих, так і на столичних телеканалах.

Запізнившись з виходом на хвилин 15 учасники все ж таки з’явилися на сцені, де просиділи більше двох годин розповідаючи вже добряче промерзлим глядачам в залі про те, наскільки вони кращі від своїх «попередників».

Як і очікувалося кандидатом у президенти від УКРОПу в Тернополі, власне як і в попередніх містах туру, обрали Шевченка, якого очевидно на виборах підтримуватиме оліхарх Коломойський. Мабуть саме тому в Олександра Леонідовича така висока самооцінка. Укропівець, вочевидь, переоцінивши власну значимість для опонентів обставився охороною зі всіх сторін, боячись якихось провокацій.

Прогнозовано, що і в наступних містах, по яких кататимуться укропівці, перемогу здобуде той самий кандидат. Щоправда, які у нього шанси перемогти на президентських виборах залишається під питанням, хоча пану Коломойському мабуть таки хочеться поставити свого ручного президента, адже все таки Приватбанк певне не та структура, яку хотілось би залишати державі.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *