Кому служать тернопільські “незалежні” журналісти?

Вже помало вщухає в Тернополі скандал із депутатами – вигнанцями (Ігорем Турським, Іваном Сороколітом та Романом Навроцьким). Трійця  «чесних» депутатів ніяк не хочуть залишати насиджені місця і щоб залишитися при владі готові на що завгодно.

Тим не менше, виглядає так, що їхня кар’єра принаймні у цьому сезоні добігає кінця. Як показали останні сесії в Тернопільській міській раді, зрадників прогнозовано зрадили і подивитись на їхнє істеричне шоу, а тим більше їх підтримати у бажанні і надалі оббирати місто прийшли або родичі, або обмануті лукавими словами про всесвітню несправедливість, або ну дуууже близькі друзі.

Тетяна Колеснік, Ігор Турський та Іван Сороколіт – дружні посиденьки за святковим столом.

Наприклад таким дуууже близьким другом Ігоря Турського є місцева журналістка Тетяна Колеснік, котра час, що проводить без свого друга, тратить на писанину про те, який хороший Ігор Турський та які молодці його подільники. За таку відданість цей горе-депутат благословив Тетяну на подальшу політичну кар’єру офіційно її зробивши своїм помічником. Кажуть саме вона спілкується із виборцями від імені трійці в соцмережах, маючи паролі та логіни до їхніх особистих електронних скриньок та профілів у соцмережах, вдало вішаючи довірливим тернополянам лапшу на вуха про святість зрадників в надії, що все таки усміхнеться щастя і для дівчинки із глибокої хмельницької глибинки і дозволить шеф запустити і їй рученята у тернопільську скарбницю.

Тетяна Колеснік та Іван Сороколіт – підтримка всюди, і на відпочинку і в політиці.

Ось чому єдиним друкованим виданням, яке прихильно ставиться до вигнанців, є газета «Номер Один». Адже саме у цьому виданні і працює пані Колеснік, і саме з під її пера виходять улесливі статті з хвалебними одами.

Напевно, від безвиході і власної безпомічності, не знайшовши нікого іншого, хто б міг сказати добре слово, пан Турський вирішив, чи не вперше, використати свого помічника за призначенням.

Що ж, виходить, що з таким успіхом, пан Ігор, з легкістю міг би похвалити себе сам.

Тут одразу пригадується народна творчість:

– Мамо, нас так люди хвалять!

– А хто, доню?

– Та Ви мене, а я Вас!

Вигнанці дивним чином виведені “незалежним” журналістом в трійку лідерів.

Мабуть, пан депутат не в змозі зрозуміти, що така похвала нічого не вартує, а лише ганьбить і його, і помічника, і видання у якому вона працює. Та й сама пані Колеснік чомусь ніяк не допетрає, що професія журналіста, це перш за все об’єктивність, а зовсім не фанатичне служіння людям, з якими вона проводить свій вільний час.

Хвалебні оди самим собі.

Post Author: Редактор

Коментарів вже 3 до “Кому служать тернопільські “незалежні” журналісти?

 • Богдан Боденчук

  (22.08.2017 - 01:29)

  Дуже низько опускається. Давайте всі журналісти почнуть копати під кожного(((. Вам політиків мало і проблем в місті. Краще на гральні автомати в центрі міста увагу зверніть. Чи слабо про це написати. І автор матеріалу хто?!!!Теж слабо.

  • Кардіо

   (23.08.2017 - 17:57)

   Відколи журналісти стали священною коровою? Копаєш на інших будь готовим що і твої скелети на сонце витягнуть!

 • Джуд

  (23.08.2017 - 23:18)

  Вам не пофік хто з ким спить? дружина нехай з тією журналісткою розбирається, якщо хоче, а вам то яке до того діло? Самі певне в монастирські келії живете?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *