Кому служать тернопільські “незалежні” журналісти?

Вже помало вщухає в Тернополі скандал із депутатами – вигнанцями (Ігорем Турським, Іваном Сороколітом та Романом Навроцьким). Трійця  «чесних» депутатів ніяк не хочуть залишати насиджені місця і щоб залишитися при владі готові на що завгодно.

Тим не менше, виглядає так, що їхня кар’єра принаймні у цьому сезоні добігає кінця. Як показали останні сесії в Тернопільській міській раді, зрадників прогнозовано зрадили і подивитись на їхнє істеричне шоу, а тим більше їх підтримати у бажанні і надалі оббирати місто прийшли або родичі, або обмануті лукавими словами про всесвітню несправедливість, або ну дуууже близькі друзі.

Тетяна Колеснік, Ігор Турський та Іван Сороколіт – дружні посиденьки за святковим столом.

Наприклад таким дуууже близьким другом Ігоря Турського є місцева журналістка Тетяна Колеснік, котра час, що проводить без свого друга, тратить на писанину про те, який хороший Ігор Турський та які молодці його подільники. За таку відданість цей горе-депутат благословив Тетяну на подальшу політичну кар’єру офіційно її зробивши своїм помічником. Кажуть саме вона спілкується із виборцями від імені трійці в соцмережах, маючи паролі та логіни до їхніх особистих електронних скриньок та профілів у соцмережах, вдало вішаючи довірливим тернополянам лапшу на вуха про святість зрадників в надії, що все таки усміхнеться щастя і для дівчинки із глибокої хмельницької глибинки і дозволить шеф запустити і їй рученята у тернопільську скарбницю.

Тетяна Колеснік та Іван Сороколіт – підтримка всюди, і на відпочинку і в політиці.

Ось чому єдиним друкованим виданням, яке прихильно ставиться до вигнанців, є газета «Номер Один». Адже саме у цьому виданні і працює пані Колеснік, і саме з під її пера виходять улесливі статті з хвалебними одами.

Напевно, від безвиході і власної безпомічності, не знайшовши нікого іншого, хто б міг сказати добре слово, пан Турський вирішив, чи не вперше, використати свого помічника за призначенням.

Що ж, виходить, що з таким успіхом, пан Ігор, з легкістю міг би похвалити себе сам.

Тут одразу пригадується народна творчість:

– Мамо, нас так люди хвалять!

– А хто, доню?

– Та Ви мене, а я Вас!

Вигнанці дивним чином виведені “незалежним” журналістом в трійку лідерів.

Мабуть, пан депутат не в змозі зрозуміти, що така похвала нічого не вартує, а лише ганьбить і його, і помічника, і видання у якому вона працює. Та й сама пані Колеснік чомусь ніяк не допетрає, що професія журналіста, це перш за все об’єктивність, а зовсім не фанатичне служіння людям, з якими вона проводить свій вільний час.

Хвалебні оди самим собі.
Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Коментарів вже 3 до “Кому служать тернопільські “незалежні” журналісти?

 • Богдан Боденчук

  (22.08.2017 - 01:29)

  Дуже низько опускається. Давайте всі журналісти почнуть копати під кожного(((. Вам політиків мало і проблем в місті. Краще на гральні автомати в центрі міста увагу зверніть. Чи слабо про це написати. І автор матеріалу хто?!!!Теж слабо.

  • Кардіо

   (23.08.2017 - 17:57)

   Відколи журналісти стали священною коровою? Копаєш на інших будь готовим що і твої скелети на сонце витягнуть!

 • Джуд

  (23.08.2017 - 23:18)

  Вам не пофік хто з ким спить? дружина нехай з тією журналісткою розбирається, якщо хоче, а вам то яке до того діло? Самі певне в монастирські келії живете?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *