Кому Тернопіль завдячує неохайним виглядом?

Вандал, який керується правилом, де бачу, там і … малюю, завівся у Тернополі. Незрозумілі каракулі на фасадах будинків, дахах, зупинках громадського транспорту, все це справа рук не малолітніх хуліганів, а цілком дорослої людини у якої вже навіть є своя сім’я. До речі, дружина, у всьому підтримує свого чоловіка та, як можна зрозуміти із доступної у інтернеті інформації, «творить» з ним у тандемі. 


Тим часом поки поліція безсила у пошуках «художника», він відкрито хвалиться своїми творчими здобутками у соціальних мережах, правда робить це під нікнеймом «Невідомий українець», але якщо погортати сторінку «митця» та скласти до купи кілька фактів то вже за короткий проміжок часу можна зробити прив’язку цього «невідомого» до конкретного двадцятисемилітнього чолов’яги в котрого на вихованні дочка та відео на «ютубі» під назвою «хочу куні».
Наша редакція провела відповідну роботу, та дізналась таки, хто цей таємничий герой, всю доказову базу ми розміщуємо на сторінках нашої газети, ім’я та прізвище не називаємо публічно, тому що розлючені тернополяни можуть вчинити самосуд та використати балончики із фарбою не за тим призначенням, котре у них заклали виробники. Але, якщо панам у погонах потрібно, то ми з радістю допоможемо уникнути факту лінчування у місті, надавши їм також і особисту інформацію вандала. Тим не менше, ми маємо надію, що ті хто отримують платню за розкриття злочинів, швидше дадуть реліз про те, що на одного вандала в нашому файному місті стало менше.
Отже, дивимось і порівнюємо, наш “пацієнт” має хворобливу потребу бути відомим, напевне для цього він веде власний ютюб канал, а можливо він веде його і спеціально, щоб дати ще більше зачіпок для слідства). Тим не менше ми оцінили його старання, та уважно переглянули кожне відео по декілька раз. Що нас там зацікавило? Наприклад металічний годинник на лівій руці, такий самий як заретушований на фото «невідомого українця», сам факт носіння годинника у наш час цифрових гаджетів вже виділяє людину із натовпу, але сам по собі звичайно ж нічого не доводить.

Також футболка червоного кольору, теж нетипова для чоловіка, яка є на аватарці у вандала, та на інших його сторінках, уже під справжнім прізвищем

Дивно, але на деяких фото чоловік тримає в руках балончик із фарбою

А також з-під уже відомої нам червоної футболки видніється ланцюжок доволі товстий із світлого металу, теж навряд чи у кожного зустрічного мешканця нашого міста ви такий побачите

Хоча для нас таки найбільш переконливим виявились родимки, котрі видно на аватарі «митця», які збігаються із родимками уже відомого персонажа.

Вишенькою на тортику є підписки нашого персонажа у мережі ФБ на сторінки фірми виробника балонів із фарбою для вуличних розписувачів стін та й сторінка “Зона графіті”, на котру він також підписаний, теж на щось натякає.

До речі, на фото, де зображена дружина вандала за роботою, затегована таж сама назва фірми-виробника балонів з фарбою

Власне навіть скайп «відомого українця» має багато спільного у назві із сторінкою «невідомого українця»

Судячи із виду, що відкривається із вікна на четвертому поверсі, його однокімнатна квартира знаходиться на східному. Про це також свідчить і географія “шедеврів” нашого героя

Також залишається відкритим питання, як можна безнаказано нищити фасади в місті, котре недавно гордо заявило, що є першим за кількістю вуличних відеокамер в Україні? Невже у час, коли грошей катастрофічно не вистарчає нінащо, ці дороговартісні цацки встановлюють в місті лише для розваги? Чи то просто за кошти міського бюджету задовольняється чиясь збочена жага до спостережень за іншими? В першу чергу ці вандали, а також їхні «родичі» із “кладіками» та “сладостями” мали б бути викриті завдяки роботі відеокамер, а так складається враження, що ці камери або просто дорогі іграшки, або й взагалі в долі із правопорушниками.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *