Кременчани повернулися з чемпіонату світу з лижного спорту

У фінському Лахті завершився чемпіонат світу з лижного спорту серед юніорів. Вдало виступив на змаганнях з лижного двоборства кременчанин Дмитро Мазурчук.

Спортсмен показав найкращий результат української команди, зайнявши 18 місце на 5 кілометровій дистанції. Після стрибкової частини в Дмитра була 19 місце, і на лижні вдалось відіграти одну позицію. Щодо результатів інших наших спортсменів у цьому виді, то Олександр Шумбарець посів 43 місце, Іван Пилипчук – 46, а Віталій Гребенюк був 47 серед 55 учасників змагань. Переможцем тут став Юліан Шмід з Німеччини.

У командних змаганнях з лижного двоборства HS1004x5 км, що відбулись у програмі чемпіонаті світу з лижного спорту серед юніорів, українська команда чи не вперше була представлена на такому спортивному заході. Виступали Віталій Гребенюк, Іван Пилипчук, Олександр Шумбарець та Дмитро Мазурчук, які в підсумку зайняли 12 місце серед 13 збірних.

Після стрибків в наших спортсменів було 12 місце, по ходу лижних перегонів вдалось перегнати польську команду, проте пропустили американських спортсменів, які фінішували на 9 місці. В результаті – у фіналі прогнозоване «золото» в Німеччини, далі – Норвегія та Австрія.

В заключний день чемпіонату світу з лижних видів спорту, що приймав фінський Лахті, лижники-двоборці змагались на 10 кілометровому “Гундерсені” HS100/10 км. Кременчанин Дмитро Мазурчук посів підсумкове 25 місце. Наш двоборець міг розраховувати і на більш високий результат, проте стрибок на 89.5 м, і підсумкове 38 місце після першої частини змагань. А от хороший лижний хід, який був 16-м серед всіх учасників змагань, дозволив обійти 13 спортсменів. Додамо, що Олександр Шумбарець зайняв 43 місце, Віталій Гребенюк – 45, Іван Пилипчук – 54. А перемогу здобув Йоханнес Лампартер з Австрії.